
29.09.2022 - 19:25

7(7.)
Moc pěkný
:-)

29.09.2022 - 19:23

7(7.)
Možná (nenarodíme)...
Pěkný.

29.09.2022 - 19:21

13(13.)
Moc pěkný volný verš s decentně erotickým závěrem. Početl jsem si.

29.09.2022 - 19:18

12(12.)
Kdysi se tu psala dobrá poezie. Jsem rád, že jsem to náhodou našel.

29.09.2022 - 19:15

5(5.)
První tři strofy dost dobrý, pak už to až polopatě dovysvětlíš, nenecháš žádný prostor aby to pracovalo ve čtenáři. Dobře se to rozbíhá, ale krátil bych.

29.09.2022 - 17:58

7(5.)
Óó.

29.09.2022 - 17:54

6(5.)
A já myslela že mám ráda houby,ale tohle je přímo kuchařka fanatického sběratele ;D

29.09.2022 - 17:45

5(4.)
Uklidňující.

29.09.2022 - 17:42

10(10.)
Zvláštní :)

29.09.2022 - 17:39

15(10.)
Bezvadná :)

29.09.2022 - 17:36

10(10.)
V podniku kde nebe tvoří polštáře se mi hodně líbí.

29.09.2022 - 17:32

5(4.)
Pěkná,ale... nevtisknu ti,v jejím květu a s láskou časem. ;)

29.09.2022 - 17:17

8(2.)
Díky.

29.09.2022 - 17:14

10(9.)
První dva verše a ten poslední jsou dobré.

29.09.2022 - 17:04

10(6.)
Hezká atmosféra nastávajícího podzimu a skvělá poezie.

29.09.2022 - 17:02

8(6.)
Daš - nejspíš dáš.
Dobrá říkanka.

29.09.2022 - 17:01

4(4.)
Za mne škoda posledních dvou řádků, které zabíhají někam, kde to již není tak elegantní.

29.09.2022 - 16:59

6(3.)
Politická satira... no, trochu kostrbaté, ale i tak se počítá.

29.09.2022 - 16:57

8(5.)
Prima, dnes jsem po dlooouhé době viděla v Krumlově skupinu Asiatů.

29.09.2022 - 16:56

8(1.)
TEN bych dala pryč, jinak jako představa fajn.