
21.09.2022 - 19:23

10(9.)
Odpadky se mi libi nejvic. Dala jsi tomu realitu a ubrala plytkost. Super ;-)

21.09.2022 - 15:25

11(5.)
Pěkná drobnost

21.09.2022 - 12:43

11(4.)
VITANA: Psavec: Lenča: Díky..

21.09.2022 - 12:32

5(2.)
Povedené dílo, proto budu psát o nepříjemnostech, které nás čekají.

21.09.2022 - 12:27

11(3.)
Hezká drobnůstka.

21.09.2022 - 11:42

5(1.)
Prima trefné "zamyšlení " :-D

21.09.2022 - 10:26

11(2.)
Krátké, stručné a pěkné

21.09.2022 - 09:26

6(6.)
Příjemně hravá:)

21.09.2022 - 09:19

6(5.)
Miňko: Psavec: Děkuji vám

21.09.2022 - 06:41

11(1.)
Krásně vyjádřená "verze" lásky :-)

21.09.2022 - 06:15

6(5.)
Líbí!

21.09.2022 - 06:12

7(6.)
Nápaditá. Líbí..

21.09.2022 - 06:09

6(4.)
Skvělá..

20.09.2022 - 22:34

2(1.)
Hezky jsi to poskládala.

20.09.2022 - 22:31

3(3.)
Perlíš.

20.09.2022 - 22:29

4(3.)
Hodně smutná.

20.09.2022 - 22:27

6(3.)
Bezva.

20.09.2022 - 21:46

4(2.)
Pěkná

20.09.2022 - 21:17

6(2.)
Lenča: Lenko dík

20.09.2022 - 20:48

4(1.)
Krutě bolavá...