Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 04.10.2022 - 22:11
komentářů4(4.)
Psavec: Děkuji, Milane! Hraji si, ale to ty také znáš...;-)
přidáno 04.10.2022 - 22:10
komentářů4(3.)
Lenča: Děkuji, Lenčo! Užívám si to a hraji si se slovíčky! Narodit se dříve, mohl jsem být třeba slavný textař...;-)
Teď už frčí něco jiného než romantické texty...:-D
přidáno 04.10.2022 - 22:05
komentářů8(8.)
Miňko: Děkuji.:-)
přidáno 04.10.2022 - 22:03
komentářů8(7.)
PrimaDen: Děkuji. Měl jsem ji jako soutěžní na písmáku, teď to skončilo, tak jsem ji mohl vložit. O tom, co mne inspirovalo, píšu Sasance. A samozřejmě mne naladilo i narození Terezky. Vzniklo to obratem, posílal jsem na poslední chvíli...:-D
přidáno 04.10.2022 - 21:55
komentářů2(1.)
Také jdu spat jak holky.
Pěkné večerni počtení.
přidáno 04.10.2022 - 21:54
komentářů5(3.)
Bingo.
přidáno 04.10.2022 - 19:58
komentářů5(2.)
Pěkná.
Třídička vzpomínek,kéžby byla.
přidáno 04.10.2022 - 19:20
komentářů5(1.)
Těžká práce, taková recyklace... něco jako Fénix?
přidáno 04.10.2022 - 17:30
komentářů5(4.)
Hustá, takové upřímné ohlédnutí.
přidáno 04.10.2022 - 17:26
komentářů6(5.)
Děkuji :)
přidáno 04.10.2022 - 16:25
komentářů8(8.)
Dík,,napadů,nebo slov je moc,nestíhá to psát.
přidáno 04.10.2022 - 16:23
komentářů7(7.)
Miňko: Díky
přidáno 04.10.2022 - 15:31
komentářů4(2.)
Paráda.
přidáno 04.10.2022 - 15:28
komentářů5(3.)
Výstižná.
přidáno 04.10.2022 - 15:28
komentářů6(4.)
Hezká, líbí se mi.
přidáno 04.10.2022 - 15:16
komentářů5(2.)
Lenča: Děkuji, jsem potěšen...
přidáno 04.10.2022 - 15:08
komentářů5(1.)
Zajímavé, líbí
přidáno 04.10.2022 - 14:18
komentářů4(1.)
Romantická nádhera :-) A gratuluji k vnučkám, ať jste zdraví a šťastní
přidáno 04.10.2022 - 14:16
komentářů2(2.)
Dandy: děkuju, teď to psaní hodně prožívám, snad je to i poznat.
přidáno 04.10.2022 - 13:21
komentářů7(6.)
Poetické...líbí..
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :
Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming