Psavec: Děkuji, Milane! Hraji si, ale to ty také znáš...;-)
Lenča: Děkuji, Lenčo! Užívám si to a hraji si se slovíčky! Narodit se dříve, mohl jsem být třeba slavný textař...;-)
Teď už frčí něco jiného než romantické texty...:-D
Teď už frčí něco jiného než romantické texty...:-D
PrimaDen: Děkuji. Měl jsem ji jako soutěžní na písmáku, teď to skončilo, tak jsem ji mohl vložit. O tom, co mne inspirovalo, píšu Sasance. A samozřejmě mne naladilo i narození Terezky. Vzniklo to obratem, posílal jsem na poslední chvíli...:-D
Také jdu spat jak holky.
Pěkné večerni počtení.
Pěkné večerni počtení.
Těžká práce, taková recyklace... něco jako Fénix?
Romantická nádhera :-) A gratuluji k vnučkám, ať jste zdraví a šťastní
Dandy: děkuju, teď to psaní hodně prožívám, snad je to i poznat.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.

