Kopretina se vždy snaží, úsměv vyloudit ti v tváři. Ona dobře ví, že odpověď znáš dřív než poslední plátek okvětní.
Taky mám srdce odložené v jedné bytosti a ani neví že ho tahá všude sebou. Měsíc dělá mi most v noci k mému srci a tak tajně chodím na návštěvu a z paprsku svitu pletu něhu co pominula v reálném světě. Sasanka coby věneček na můj hrob je dobrý, ale asi bych mněl vyzvednout co jsem odložil.
Příroda si volí prosperitu druhu a vše degenerativní dokáže vytěsnit na okraj. Některé národy to umí, jiné ne. Vytváří se slepota a názory jen vráží do sebe. Bolí to.
Portál mezi realitou a jiným světem. Ty si tím portálem a každý by rád držel dlaň tvou coby průvodkyni. Šel jsem bočním vchodem a uvíznul v rámu představ.
Mnohým krásným ženám to štěstí nepřineslo, jdou na dračku a jsou na to někdy i pyšné. Kvantita však lásce tvář ujídá a pomíjivost je pak bolí. Krásná duše však neomrzí. Jde o zlato ryzí co hodnotu jen zvyšuje.
Trochu skřípe a nejvíc v závěru, což je škoda. Stála by za vypilování. :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Severak řekl o Rezavá Plechovka :Rád bych si ní někdy zašel na tah po hospodách. Třeba bych pak, někde po ránu uviděl její inspirace…

