
26.09.2022 - 18:17

4(1.)
Krásné...

26.09.2022 - 13:46

5(1.)
Skvělá úvaha, souhlasím

26.09.2022 - 13:43

2(2.)
Dandy: díky

26.09.2022 - 07:43

6(4.)
Bezva dílko

26.09.2022 - 07:39

4(3.)
Psavec: Děkuji

26.09.2022 - 06:31

6(4.)
Yessss

25.09.2022 - 22:30

6(3.)
Bezva.

25.09.2022 - 22:27

4(2.)
Povedla se Ti.

25.09.2022 - 22:26

12(6.)
LadyLoba: Díky za návštěvu.

25.09.2022 - 22:25

12(5.)
Dandy: Díky.

25.09.2022 - 20:13

2(1.)
Zajimavé

25.09.2022 - 20:02

9(9.)
Chci darovat světlo bych tam mít nemusel, jinak to je moc pěkně napsaný.

25.09.2022 - 19:33

12(4.)
no jo, ale co ty sucha ...
aha - solární panely ...

25.09.2022 - 19:27

26(26.)
ty jo - tys mel driv alespon hroudy kritiků ...

25.09.2022 - 19:05

12(3.)
Bezvadná.

25.09.2022 - 18:38

12(2.)
Díky moc, děvče.

25.09.2022 - 17:57

4(2.)
Neu: hehe

25.09.2022 - 17:56

3(1.)
hm ...
co pak? to ukáže cesta přece ...

25.09.2022 - 15:58

4(1.)
Krásná, roztomilá, pohladila po duši.
Jen mě trochu rozesmálo to krkání krkavců. Nevím, zda to byl účel či překlep :-)

25.09.2022 - 15:53

12(1.)
Skvělá, optimistická, jak se teď hodí :-)