Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 03.05.2023 - 17:02
komentářů8(8.)
Gora: díky moc.
přidáno 03.05.2023 - 16:04
komentářů8(2.)
Sasanka: Diky za komentář,dnes je zase jako na houpačce
přidáno 03.05.2023 - 14:40
komentářů8(1.)
Konečně je pěkné počasí, hezká procházka pro koně.
přidáno 03.05.2023 - 14:33
komentářů6(1.)
:)
přidáno 03.05.2023 - 12:39
komentářů5(5.)
Děkuji všem...
přidáno 03.05.2023 - 10:35
komentářů6(6.)
Som ti veľmi vďačný za tieto preklady, aj že sú dostupné k čítaniu tiež na tomto serveri.
přidáno 03.05.2023 - 10:20
komentářů4(1.)
Hodně silná haiku. Nádhera. První "trhá srdce"...
O kořenech na hřbitově jsem taky celkem nedávno psala.
přidáno 03.05.2023 - 10:16
komentářů7(7.)
Paci: i já děkuji za přečtení
přidáno 03.05.2023 - 07:40
komentářů4(4.)
koiška: Děkuji moc
přidáno 03.05.2023 - 07:04
komentářů8(8.)
Pohodová.
přidáno 03.05.2023 - 06:58
komentářů11(11.)
Někdy mi chybí to jedno zavazadlo,kdy nebylo ani co uklízet.
přidáno 03.05.2023 - 06:46
komentářů5(4.)
Moc líbí,hotovka :)
přidáno 03.05.2023 - 00:48
komentářů6(4.)
Díky lidi
přidáno 02.05.2023 - 23:34
komentářů10(9.)
Omlouvá tě, že ti to dobře odsýpá:-)
přidáno 02.05.2023 - 23:32
komentářů8(7.)
Vtipné, jsi nezmar!
přidáno 02.05.2023 - 23:28
komentářů8(6.)
Některá si pamatuji, ale neomrzí žádné!
přidáno 02.05.2023 - 23:26
komentářů5(5.)
Bezvadné, nad Nagasaki mrazí...
přidáno 02.05.2023 - 23:23
komentářů6(6.)
Nádherná haiku, vím, kam se vracet pro radost.
přidáno 02.05.2023 - 23:03
komentářů9(9.)
Romantika... a MUŽ UŽ:-)
přidáno 02.05.2023 - 23:01
komentářů11(11.)
Tulipány mám právě ve váze v takovém stavu, o němž jsi napsal, jinak mně se hodně líbí sklopená víčka.
S losy mám taky podobný zážitek, pro sebe jsem si /na poště/ nedávno poznamenala:

kupují losy -
za přídavky na děti
zkouší se štěstí
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming