
01.05.2023 - 07:57

10(6.)
Pěkné.

01.05.2023 - 00:33

2(1.)
Díky za ty překlady. Dobrý počin.

30.04.2023 - 21:21

10(5.)
Pěkná óda ;)

30.04.2023 - 21:19

22(22.)
Sasanka: Já věřím, že se ti to podaří. U mně to byl taky jenom pokus . A na ostatních je ho posoudit. A já ti děkuji za komentář. :)

30.04.2023 - 18:13

22(21.)
Inspirativní. Moc chci napsat sonet,ale absolutně mi to nejde.

30.04.2023 - 16:53

10(4.)
koiška: Díky. No, možná jsem trochu kecal.

30.04.2023 - 16:52

10(3.)
Psavec: Díky.

30.04.2023 - 12:10

10(2.)
A já čekala jinou vášeň a ejhle ono pivko:) :)

30.04.2023 - 12:07

10(1.)
Pivčo to je naše.

30.04.2023 - 06:22

6(6.)
koiška: Díky

30.04.2023 - 06:20

6(6.)
koiška: Děkuji moc

30.04.2023 - 06:18

6(6.)
koiška: Děkuji

30.04.2023 - 00:38

10(10.)
Opuštěná
smutná vrána,
snad se na lavičce milenců
dočká rána.
Moc pěkný vraní příběh.

30.04.2023 - 00:31

10(10.)
No, smotal jsi to hezky v báseň celou.

30.04.2023 - 00:30

8(8.)
Básníci jedni ,:)

30.04.2023 - 00:28

8(8.)
LudvíkRoiSoleil: Velké díky.

30.04.2023 - 00:28

5(5.)
Líbí se mi moc a začátek je opravdu kouzelný.
Na břehu moře, poprchává štěstí. Oblázky čekají v nich stojí čas.....to mi vzalo dech.

30.04.2023 - 00:22

7(7.)
Líbí se mi a třetí nejvíc.

30.04.2023 - 00:20

5(5.)
Krátké a krásné.

30.04.2023 - 00:20

6(5.)
Hezké.