Ano, linka je skvélá, i včela, kde se ti povedlo vystihnout její stěžejní vlastnost nenásilně...
Výtečné. Díky...
ukrytá v máku: koiška: Darmošlap1960: Karpatský: Psavec:
Vysočina je jako vždy pozadu. Takže kvetoucí stromy mají u nás svůj čas.
A ano, jakýkoli kdekoli daný polibek je kouzlo:)
Řečnická otázka zůstává nezodpovězena:))
Vysočina je jako vždy pozadu. Takže kvetoucí stromy mají u nás svůj čas.
A ano, jakýkoli kdekoli daný polibek je kouzlo:)
Řečnická otázka zůstává nezodpovězena:))
Díky za možnost mít se kam vracet. Některé texty si pamatuji ještě z Písmáka...svatební ráno vede...většina z nich mě uvádí v úžas. Zdravím;)
Darmošlap1960: Romane, bral jsem haiku doslovně popisně. Hlava v notách mi přišla jako metafora, tak jsem hledal smysl v realitě popsané fotografie okamžiku. Díky za vysvětlení. Představa tvé Heleny v noční košilky s prsy na volno, jak má zabořenou hlavu v notovém záznamu v opojném rauši s hudby a růžovým chlupatým pantoflem na trošku silnější nožce udává
takt, tak ta představa je skvělá. D i k
takt, tak ta představa je skvělá. D i k

