snake_01: To znie dobre, niečo také by som chcel mať vo svojej knižnici.
Karpatský: Některá z nich pravděpodobně vyjdou příští rok ve sborníku.
Ale přiznám se, že když teď tak trochu bilancuju, napadl mě projekt, který asi uskutečním: Udělat autorskou textovou bilanci vč. překladů a odborných textů v malém nákladu a samonákladem - na rozdávání, nekomerčně (překlady by jinak zřejmě porušovaly autorská práva).
Ale přiznám se, že když teď tak trochu bilancuju, napadl mě projekt, který asi uskutečním: Udělat autorskou textovou bilanci vč. překladů a odborných textů v malém nákladu a samonákladem - na rozdávání, nekomerčně (překlady by jinak zřejmě porušovaly autorská práva).
Dandy: Díky. Tichá domácnost až potom, při "válečkování" byl docela kravál... :)
zaslúžili by si aj na papieri vytlačenú podobu
Kdo chce si užívat,muka musí prožívat.
.Domácnost v tichosti.
Permonici v hlavě nedělaj si starosti.
POVEDLA SE.
.Domácnost v tichosti.
Permonici v hlavě nedělaj si starosti.
POVEDLA SE.
Pěkná sklizňová. A myši ve světnici, brrr. Ať zůstanou na ulici :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Adrianne Nesser :Pro mě hodně zvláštní a silná slečna... Její básničky mě vždycky něčím dostanou a proto je ráda čtu. Adrianne, jsem ráda, že jsem ti mohla trochu nakouknout do duše, buď přesně taková, jaká chceš bejt! (Protože to jsi ty...)

