Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 13.05.2023 - 03:01
komentářů2(2.)
Líbí se mi hlavně věta: Ne uctívat, ale věřit. Bůh může být pro někoho stejný přítel jako pro jiného fyzika ;) Je to něco v nás, signál putující celým kosmem, řád, který uklidňuje před tajemstvím smrti. Jo hezky napsané.
přidáno 12.05.2023 - 23:47
komentářů19(13.)
Trochublázen: ak by aj nestranný pozorovateľ šiel okolo, videl by že niekto pije tramín či niekto niekoho "líbá", bola by to realita. Za subjektívne sa tu považuje niečo, čo človek cíti, vníma - nenávidí, miluje, odmieta apod. Aspoň ja tomu tak rozumiem.
přidáno 12.05.2023 - 23:40
komentářů5(4.)
Koala: už cca asi 16 let ?
přidáno 12.05.2023 - 23:12
komentářů19(12.)
Když se v textu píše "pijeme tramín", "míjí mě kocour", "vážeš mi náramek" či "líbám tě", je to stále nesubjektivní, nebo už není? Já to nechápu. Snake_01 v teorii píše, že autor má být co nejvíc upozaděn. Samozřejmě si myslím, že omezovat se na tři verše je strašně málo, ale to je jiná otázka.
přidáno 12.05.2023 - 22:30
komentářů8(6.)
Psavec: Buď v kamenu sochou.
Tam dávno srdce netluče.
Zda jiné ruce mohou.
Spřetrhat obruče.
Krev co v saklá zemi.
Po níž nechtěl jít,čas však
jinak kráčel a muselo
to být.
Žadná uz ne socha
jen kámen rozpraskán
siuleta mnicha.
A duše může kam.
Jen kapka krve v dlani
co ker šípkoví.
Pohled k stare paní
co svýrá růže krepoví.
přidáno 12.05.2023 - 22:13
komentářů19(11.)
Líbí se mi, ač jsem zastáncem 5-7-5.
přidáno 12.05.2023 - 22:08
komentářů8(5.)
Ano, má to sílu.
přidáno 12.05.2023 - 21:23
komentářů19(10.)
Pěkné
přidáno 12.05.2023 - 21:22
komentářů8(5.)
Chybama se člověk učí
přidáno 12.05.2023 - 20:07
komentářů19(9.)
Najviac sa mi páči prvé s komínom. Pri treťom o kocúrovi a deviatom odbití mi hneď napadlo, že sa o mačkách hovorí, že majú deväť životov.
přidáno 12.05.2023 - 19:28
komentářů8(4.)
Koala: Díky moc.
Psal jsem to když jsem šel spát,sem tam ty slova doběhnou jen tak
přidáno 12.05.2023 - 19:27
komentářů8(3.)
Miro Sparkus: Děkuji za komentář a upozornění.
přidáno 12.05.2023 - 19:17
komentářů10(10.)
Koala: Díky.
přidáno 12.05.2023 - 19:16
komentářů14(12.)
Koala: Díky moc.
přidáno 12.05.2023 - 18:52
komentářů4(4.)
Mě se to hodně líbí. To kotě je tam v dobrém kontrastu. Hodně zajímavá první sloka.
přidáno 12.05.2023 - 18:49
komentářů9(8.)
Držím se nárazníku...
přidáno 12.05.2023 - 18:46
komentářů8(2.)
Tohle je dost silný a vážně dost dobrý!!!
Líbí se mi, že je to v 1. osobě.
SKVĚLÝ POČIN!
přidáno 12.05.2023 - 18:43
komentářů19(8.)
Všechny pěkný, nejvíc se mi líbí kocour a výpadovka.
Jo a jdu si otevřít Tramín...
přidáno 12.05.2023 - 18:41
komentářů4(4.)
Skvělý! Hlavně závěr...
přidáno 12.05.2023 - 18:37
komentářů5(3.)
Jo , přesně proto! Moc hezké dílko, vedoucí k zamyšlení.
Netušil jsem, že se pohybuješ i v těchto vodách (myslím tím tento web)...

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming