
10.05.2023 - 22:05

5(4.)
Děkuji

10.05.2023 - 21:56

10(1.)
Sedla moucha na med.
Bezva

10.05.2023 - 21:51

7(2.)
Psavec: Děkuji

10.05.2023 - 18:17

8(4.)
Psavec: Díky Ti.

10.05.2023 - 18:17

8(3.)
Gora: Díky. Tvoje komentáře jsou pro mě důležité...

10.05.2023 - 18:17

6(5.)
Díky

10.05.2023 - 18:05

7(1.)
Hezká, zaujala.

10.05.2023 - 17:20

4(3.)
Pěkné

10.05.2023 - 13:56

8(2.)
Ne občas, často!

10.05.2023 - 13:54

10(10.)
koiška: Velikánský dík.

10.05.2023 - 11:07

20(19.)
shane: nebylo to tak těžké , zrovna jsem jednoho znala a trochu jsem ho vykrádala :-)))

10.05.2023 - 11:05

15(14.)
shane: děkuji za kominík, no dneska už bych to tak nenapsala, spíše vůbec

10.05.2023 - 11:03

41(39.)
shane: díky za návštěvu, a co že tak pozdě?

10.05.2023 - 10:13

8(1.)
Mně se tenhle tvůj černý humor líbí. Pěkně... se silnou pointou .

10.05.2023 - 08:49

14(2.)
Hezky ladí k dnešnímu ránu. Za oknem pryskyřníky.

10.05.2023 - 08:47

7(7.)
koiška: Dík. Zvážím to.

10.05.2023 - 08:46

8(8.)
koiška: To je snad hezčí než ta moje předloha. Měl jsem na mysli, že byl proklet Adam ne že proklel... Zbytek je opravdu na dlouhé řeči

10.05.2023 - 08:43

8(8.)
koiška: Děkuji

10.05.2023 - 08:42

6(6.)
koiška: Ano

10.05.2023 - 08:42

8(8.)
koiška: Nechci polemizovat. Obě pokolení mají své krutosti. Určitě to není o pomstě a o čem přesně - inu to je na delší povídání.