Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 18.05.2023 - 05:51
komentářů2(2.)
Sasanka: to nevím už. Nejde vše brát vážně. Ale děkuji za názor :)
přidáno 18.05.2023 - 05:47
komentářů4(4.)
Sasanka: no já bych řekl, že je celá hrozná. Ve skutečnosti bych si ani nevzpomněl, že jsem něco takového napsal :))
přidáno 18.05.2023 - 00:38
komentářů4(2.)
Dobrá.
přidáno 18.05.2023 - 00:36
komentářů8(5.)
Gips, to já znám.
přidáno 17.05.2023 - 23:54
komentářů4(3.)
Hezká mini, ale vadí mi tam to slovíčko nedlouho... chviličku, okamžik. Jo a ten konec mi přijde nedotažený,ale je to jen osobní názor.
přidáno 17.05.2023 - 23:38
komentářů4(4.)
Byla by to dobrá punková písnička,kdyby se to celý překopalo. Snad jen ten refrén by mohl být v poho. Na politické cosi to nemá tu správnou váhu.
přidáno 17.05.2023 - 23:29
komentářů2(1.)
V čem je jako motivační? Neskončit jako bezďák? Počáteční nápad byl asi dobrý, ale to zpracování mi přijde nešťastné.
přidáno 17.05.2023 - 23:19
komentářů3(3.)
Holka teda míří vysoko :)
přidáno 17.05.2023 - 23:11
komentářů5(5.)
Výstižná a pocitová zpověď.
přidáno 17.05.2023 - 23:03
komentářů10(10.)
Zajímavá a líbí se mi,tak snad chytneš druhou múzu ;)
přidáno 17.05.2023 - 22:52
komentářů3(3.)
Příjemné čtení a překvapila mě :)
přidáno 17.05.2023 - 21:34
komentářů4(1.)
Pěkná mini.
přidáno 17.05.2023 - 19:34
komentářů51(25.)
uojé
přidáno 17.05.2023 - 18:27
komentářů8(4.)
Dandy: Díky... :)
přidáno 17.05.2023 - 18:27
komentářů8(3.)
koiška: Děkuji. :)
přidáno 17.05.2023 - 17:46
komentářů3(1.)
Tohle je paráda.
přidáno 17.05.2023 - 17:42
komentářů7(4.)
Ztratit víru je to nejhorší.
přidáno 17.05.2023 - 17:37
komentářů4(4.)
Dandy: Díky moc.
přidáno 17.05.2023 - 17:33
komentářů4(4.)
Díky za dílka. Líbí se mi, jak jsou konkrétní. Žádné domýšlení, subjektivní pomůcky. Míjí Tě už třetí vrána, vždy podvědomě zvedneš hlavu. Člověku to nedá, periferním viděním zaregistruješ pohyb a podíváš se. Školní výlet - vidím asi hlavně holčičky, možná se první z nich rozhodla splétat si věnec, ostatní se přidaly a otrhávají z trávníku u zastávky pampelišky. Muzikanti - ti možná opravdu mají kapelu a někdo se k nim přidá fouknutím na stéblo napnuté mezi prsty? Nebo fouká na stébla více lidí najednou? Možná je tam ta trumpeta navíc, stačila by ostřice, kdo zná, jak se vyluzuje zvuk fouknutím do stébla, to pochopí. Ale není to tak důležité, podle mě tam klidně může být i ta trumpeta, je to otázka zvuku, může to tak znít.
přidáno 17.05.2023 - 15:55
komentářů4(3.)
Moc pěkné,klobouk dolů

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming