Jak se ton čte po 10 letech? Hlavní je, že jsi to prožila.
Koukám, že už dlouho nic nepíšeš. Snad je to úspěchem .
Darmošlap1960:
kamaráde, tvojí větu: "Je třeba to sledovat, jinak se může stát, že veškerým úsilím haikuistů bude snaha vecpat do 5-7-5 jakýkoli přírodní blábol." budu citovat. To je za poslední dobu nejlepší haiku teorie.
kamaráde, tvojí větu: "Je třeba to sledovat, jinak se může stát, že veškerým úsilím haikuistů bude snaha vecpat do 5-7-5 jakýkoli přírodní blábol." budu citovat. To je za poslední dobu nejlepší haiku teorie.
Pěkný momentky. A první dost vtipná. To jako fakt?
zaseja: koiška:
Mně museli vysvětlit a hlavně ukázat, co mám v haiku vyčíst, jak si haiku vychutnat, jak v nich hledat a najít pointu, přesah. Pak jsou krásná.
Než psát, je potřeba naučit se haiku číst.
Jinak jsou to nahoře pěkné miniatury, krásné obraty. Hlavně to klekání mi připomnělo dětství.
Na stráni za vsí klekání
Ozývá se volání
Děti, domů!
Díky
Mně museli vysvětlit a hlavně ukázat, co mám v haiku vyčíst, jak si haiku vychutnat, jak v nich hledat a najít pointu, přesah. Pak jsou krásná.
Než psát, je potřeba naučit se haiku číst.
Jinak jsou to nahoře pěkné miniatury, krásné obraty. Hlavně to klekání mi připomnělo dětství.
Na stráni za vsí klekání
Ozývá se volání
Děti, domů!
Díky
Dandy: děkuju... jen rychlé postřehy...a asi spíš mini.
koiška: Děkuji moc.Ano pravda je nyní výce jak kdy umlčována.
Mně se tvé veršíky moc líbí a opravdu se ani nesnažím hodnotit, jestli ano haiku, nebo ne haiku. Nějak jsem se do toho zamotala.
Je to síla jde z toho až strach.
A jenom bych si přála
aby pravda pevně stála
a neprohnula lží se v zádech
jen na chvíli zatajila dech
a hned pak silný nádech.
A jenom bych si přála
aby pravda pevně stála
a neprohnula lží se v zádech
jen na chvíli zatajila dech
a hned pak silný nádech.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.

