Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 14.05.2023 - 01:15
komentářů10(9.)
Jak se ton čte po 10 letech? Hlavní je, že jsi to prožila.
přidáno 14.05.2023 - 01:04
komentářů11(11.)
Koukám, že už dlouho nic nepíšeš. Snad je to úspěchem .
přidáno 13.05.2023 - 23:48
komentářů14(12.)
Ziny: Děkuji moc .
přidáno 13.05.2023 - 22:28
komentářů2(1.)
Tohle je dobré.
přidáno 13.05.2023 - 22:27
komentářů1(1.)
Tak pozor, aby také milá neodkvetla.
přidáno 13.05.2023 - 22:24
komentářů14(4.)
Fajne jsou.
přidáno 13.05.2023 - 22:23
komentářů6(4.)
koiška: Tak nějak to je.
přidáno 13.05.2023 - 22:21
komentářů6(3.)
Dandy: Tos dopadnul ještě dobře.
přidáno 13.05.2023 - 21:56
komentářů19(18.)
Darmošlap1960:
kamaráde, tvojí větu: "Je třeba to sledovat, jinak se může stát, že veškerým úsilím haikuistů bude snaha vecpat do 5-7-5 jakýkoli přírodní blábol." budu citovat. To je za poslední dobu nejlepší haiku teorie.
přidáno 13.05.2023 - 21:49
komentářů14(3.)
Pěkný momentky. A první dost vtipná. To jako fakt?
přidáno 13.05.2023 - 21:47
komentářů10(8.)
koiška: Díky. :)
přidáno 13.05.2023 - 21:47
komentářů8(8.)
koiška: Díky. On se oklepe..
přidáno 13.05.2023 - 21:44
komentářů14(11.)
zaseja: koiška:
Mně museli vysvětlit a hlavně ukázat, co mám v haiku vyčíst, jak si haiku vychutnat, jak v nich hledat a najít pointu, přesah. Pak jsou krásná.
Než psát, je potřeba naučit se haiku číst.
Jinak jsou to nahoře pěkné miniatury, krásné obraty. Hlavně to klekání mi připomnělo dětství.

Na stráni za vsí klekání
Ozývá se volání
Děti, domů!

Díky
přidáno 13.05.2023 - 21:33
komentářů12(7.)
Velmi humorné
přidáno 13.05.2023 - 21:20
komentářů14(2.)
Dandy: děkuju... jen rychlé postřehy...a asi spíš mini.
přidáno 13.05.2023 - 20:34
komentářů14(1.)
Dobré obě
přidáno 13.05.2023 - 18:52
komentářů8(8.)
koiška: Děkuji moc.Ano pravda je nyní výce jak kdy umlčována.
přidáno 13.05.2023 - 18:40
komentářů19(17.)
Mně se tvé veršíky moc líbí a opravdu se ani nesnažím hodnotit, jestli ano haiku, nebo ne haiku. Nějak jsem se do toho zamotala.
přidáno 13.05.2023 - 18:32
komentářů8(7.)
Chudák mládenec.
přidáno 13.05.2023 - 18:30
komentářů8(7.)
Je to síla jde z toho až strach.

A jenom bych si přála
aby pravda pevně stála
a neprohnula lží se v zádech
jen na chvíli zatajila dech
a hned pak silný nádech.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming