Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 27.05.2023 - 13:41
komentářů4(4.)
Dominik hrušat: pro mě třeba ne... jaký si to uděláš, takový to máš;)
přidáno 27.05.2023 - 13:40
komentářů4(2.)
Neurážej bohyni, mohlo by se to škaredě nevyplatit.
přidáno 27.05.2023 - 13:25
komentářů6(2.)
Líbí se mi, ale jestli to je anglický sonet musí posoudit povolanější.
přidáno 27.05.2023 - 13:19
komentářů17(17.)
Pěkně se mi to četlo, nevím co se mi líbí víc, text mezitím nebo básnička. Každopádně tebe si ještě počtu.
přidáno 27.05.2023 - 12:43
komentářů4(1.)
Moc pěkná a stendhalův syndrom zaujal, nemoc z umění si nechám líbit ;)
přidáno 27.05.2023 - 11:25
komentářů2(2.)
zaseja: idk co vtipnýho ale ok
přidáno 27.05.2023 - 11:24
komentářů2(2.)
zaseja: co jako přejde? jediný co doufám že přejde, je éra lidské existence
přidáno 27.05.2023 - 11:23
komentářů4(3.)
zaseja: co pochopím? já už to chápu dávno, vánoce jsou jen komerční svátek.
přidáno 27.05.2023 - 11:13
komentářů6(1.)
Máte talent
přidáno 27.05.2023 - 10:03
komentářů6(4.)
Na dnu nezáleží.když city svorně běží.
Poté šálek kávy.
Oči si povypráví
přidáno 27.05.2023 - 09:55
komentářů9(9.)
Inspirativní.
přidáno 27.05.2023 - 01:33
komentářů4(2.)
počkej...pochopíš
přidáno 27.05.2023 - 01:32
komentářů2(1.)
:DDD
přidáno 27.05.2023 - 01:32
komentářů2(1.)
nooo...to přejde
přidáno 27.05.2023 - 00:25
komentářů6(5.)
Gora: Jé! Ty jsi i tady?

Děkuji moc. Příští týden to hodím i na Písmáka. Čtvrtý díl bude hotov v pondělí.
přidáno 26.05.2023 - 21:54
komentářů8(6.)
A já se Bál o jednu koňařku. Takovou živelnou co se dlo....u..ho neozvala. Jsem rád že zase vyklusala s tvorbou děvucha.
přidáno 26.05.2023 - 21:45
komentářů6(3.)
Haleluja.......v oběť padly, rozmačkáni. Zem udusána. Had z ráje v časech Máje uvnitř duší se vlní.
přidáno 26.05.2023 - 17:50
komentářů6(2.)
Musím se přidat k Psavcovi, dobrý.
přidáno 26.05.2023 - 15:37
komentářů5(3.)
Co nadělám.
přidáno 26.05.2023 - 15:36
komentářů6(1.)
Tohle stařík ocenil.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Máta :
Opravdu se vyzná v psychologii a užívá si to. Píše úžasně dokonalé romány, jen mi nevyhovuje jejich výstavba: Vyhýbá se uvádění jmen postav a při čtení zprvu není zřejmé, co je důležité a co ne. Vše se odhaluje až postupně, což činí román napínavým a dodává mu spád.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming