Dominik hrušat: pro mě třeba ne... jaký si to uděláš, takový to máš;)
Neurážej bohyni, mohlo by se to škaredě nevyplatit.
Líbí se mi, ale jestli to je anglický sonet musí posoudit povolanější.
Pěkně se mi to četlo, nevím co se mi líbí víc, text mezitím nebo básnička. Každopádně tebe si ještě počtu.
Moc pěkná a stendhalův syndrom zaujal, nemoc z umění si nechám líbit ;)
zaseja: co jako přejde? jediný co doufám že přejde, je éra lidské existence
zaseja: co pochopím? já už to chápu dávno, vánoce jsou jen komerční svátek.
Na dnu nezáleží.když city svorně běží.
Poté šálek kávy.
Oči si povypráví
Poté šálek kávy.
Oči si povypráví
Gora: Jé! Ty jsi i tady?
Děkuji moc. Příští týden to hodím i na Písmáka. Čtvrtý díl bude hotov v pondělí.
Děkuji moc. Příští týden to hodím i na Písmáka. Čtvrtý díl bude hotov v pondělí.
A já se Bál o jednu koňařku. Takovou živelnou co se dlo....u..ho neozvala. Jsem rád že zase vyklusala s tvorbou děvucha.
Haleluja.......v oběť padly, rozmačkáni. Zem udusána. Had z ráje v časech Máje uvnitř duší se vlní.

