Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 23.05.2023 - 00:20
komentářů12(7.)
Moc hezké :)
přidáno 22.05.2023 - 22:08
komentářů12(6.)
Sasanka: To je fakt, díky moc.
přidáno 22.05.2023 - 22:07
komentářů12(5.)
Dandy: Díkec.
přidáno 22.05.2023 - 22:06
komentářů12(4.)
Modřín: Díky.
přidáno 22.05.2023 - 21:48
komentářů3(3.)
Moc pěkná.
přidáno 22.05.2023 - 21:35
komentářů12(3.)
Tak to naštve :D
přidáno 22.05.2023 - 20:57
komentářů12(2.)
Bezva
přidáno 22.05.2023 - 20:55
komentářů4(4.)
Psavec: Díky
přidáno 22.05.2023 - 19:26
komentářů12(1.)
Prima.
přidáno 22.05.2023 - 19:01
komentářů5(5.)
Sasanka: Díky, potěšilo.
přidáno 22.05.2023 - 17:58
komentářů4(3.)
Pohodový den i báseň.
přidáno 22.05.2023 - 17:56
komentářů3(1.)
Dobre, on teraz také slovo povedal, vypovedal.
Pred všetkýma svědkami, že on nemá teraz žiadny kábel.
Ďakujem za to všetko, za spoluprácu, čo... Je to pravda.
On môže teraz vypovedať za všetkými, čo čuju teraz svedkové,
že teraz nemajú kabel.
Ale vtedy keľo ľudze sme palili s ním elektrinu vtedy káble..
TUKABEL, TUKABEL, TUKABEL, či ten... počúvajte dobre.
TUKABEL,TUKABEL,TUKABEL,TUKABEL, hej?
No a on to po peneži užíval na automatoch a tam čo pridával tých ludzom
čo on znal, že kemu, kemu ne.
A čo spravil s penežami, keď ľudze platily každý deň?
Teľo a teľo a teľo.. Prečo vypli ľudzoch von?
Ešte vybral peneži a išol na automatoch hrať a on to žiadal dzedzine pridavky?
Jak on vypoveda?
On toto nech vypoveda, ne teraz jak ma sám elektrinu.
Jak ľudzoch vypnú von... a on potreboval ten peneži...
Automatoch, že nemáme živého otca a živého kráľa, že čisté svedomie poviem pravdu.
přidáno 22.05.2023 - 13:37
komentářů4(2.)
Sasanka: Děkuji.Je napsaná pro známou tak čtrnáct dnů.
Ale dnes je krásně.
přidáno 22.05.2023 - 12:53
komentářů4(1.)
Asi pěkný den, má to super atmosféru :)
přidáno 22.05.2023 - 06:40
komentářů4(3.)
Med já rád
přidáno 22.05.2023 - 06:38
komentářů6(5.)
Parádní
přidáno 21.05.2023 - 22:55
komentářů2(2.)
Zavoněla.
přidáno 21.05.2023 - 22:53
komentářů2(2.)
Hezká.
přidáno 21.05.2023 - 22:29
komentářů12(10.)
Můra73: Ďakujem, tvoj názor je pre mňa dôležitý.
přidáno 21.05.2023 - 22:08
komentářů12(9.)
Peter, všechna jsou krásná, radost číst
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming