přidáno 25.05.2023
hodnoceno 2
čteno 231(9)
posláno 0
hudba je vstup do světa snů


mám rád hudbu stylu Vaporwave, Synthwave, Retrowave nebo třeba Dreamcore. Celkově a e s t h e t i c s
Vždy se u ní vychilluju, a napadá mě spoustu myšlenek které by mě nikdy nenapadli. u hudby se mi v hlavě spouštějí ty nejlepší scénáře života.
když se podíváte na aestheticu jednoho z žánrů co jsem napsal, tak vám asi dojde jaký scénáře. Hudba je věc bez které si nekodážu život představit, pousloucham ji třeba 6 hodin denně.
když vstanu, když hraju, když pracuju, když se učim, když jdu spát. hudba mě provází v podstatě celým dnem.
nedávno mi taky došlo, že více poslouchám, a preferuji hudbu, než se socializuji a nebo bavím s lidma. došlo mi že vlastně mi více vyhovuje být osamocen, bez jakéhokoliv kontaktu s ostatními, a že nepotřebuji přátelé, prostě mi stačí hudba.
přidáno 27.05.2023 - 11:25
zaseja: idk co vtipnýho ale ok
přidáno 27.05.2023 - 01:32
:DDD

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
hudba : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Lidi jsou ty pravé zrůdy
Předchozí dílo autora : vánoce

» nováčci
magoe
» narozeniny
marcinec [16], Naděžda [16], Irishka [14], Xerox22 [13], TomTexT [13], DarkShane [11]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming