|
|
nechápu takovej hype kolem vánoc, je to jen svátek.
slavíme ho tím že uříznem strom, ozdobíme ho a dáme si dárky a to je vše.
děláme to jen proto že se to dělalo vždy a ani nemáme důvod k tomu to dělat dál.
řešíme ten svátek až moc
slavíme ho tím že uříznem strom, ozdobíme ho a dáme si dárky a to je vše.
děláme to jen proto že se to dělalo vždy a ani nemáme důvod k tomu to dělat dál.
řešíme ten svátek až moc
zaseja
Dominik hrušat: pro mě třeba ne... jaký si to uděláš, takový to máš;)
zaseja: co pochopím? já už to chápu dávno, vánoce jsou jen komerční svátek.
zaseja
počkej...pochopíš
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
vánoce : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : hudba
Předchozí dílo autora : Anarchismus
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.

