Prostě je to krásné podzimní veršování. Moc se mi líbí.
Mlčeti Zlato: Já moc děkuji a jsem ráda, že se líbí. Vážím si tvého komentáře.
To je tak romantické, až jsem se zasnil. Ještě jedna sloka a i slza by ukápla. Moc se mi líbí...
Díky za vaše pozitivní reakce. Další díl dodám velmi brzy.
J.Rose: Doufám, že ne těch skutečných událostí. Takový prorok snad nejsem :)) Jo je to plánované jako velký, rozsáhlí a epický příběh. A prolog se snaží nejen uvést do děje, ale také vzbudit napětí pomocí předzvěstí budoucích událostí. Protože napětí vždy vychází z očekávání toho co bude. Ty to vlastně taky děláš "počkej na úplněk". A děkuju za přečtení a milí komentář.
Moc hezké, nejvíc ty bobulky vína co pod zátkou spaly, krása.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
valemart řekl o gabkin :Chlape... respekt! Cítím z Tvých slov syrovost vůně života...

