Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 19.05.2023 - 16:17
komentářů2(1.)
Kik je fakt ostrý. Mají tam vše a nic!
přidáno 19.05.2023 - 09:57
komentářů12(8.)
Sasanka: koiška: Vďaka za komentáre, potešili.
přidáno 19.05.2023 - 08:12
komentářů14(14.)
Pěkná,je osvěžující tě číst.
přidáno 19.05.2023 - 07:51
komentářů5(5.)
Líbí,ale jsem z ní zmatená :)
přidáno 18.05.2023 - 23:37
komentářů12(7.)
líbí se mi.
přidáno 18.05.2023 - 21:29
komentářů4(4.)
Psavec: koiška: andrew_maxwell: Děkuji vám.
přidáno 18.05.2023 - 20:52
komentářů12(6.)
Pekny,dvojka ma pobavila.
přidáno 18.05.2023 - 20:10
komentářů12(5.)
stargazer: snake_01: Psavec: Gora: Ďakujem vám za odozvu, pomáha mi.
přidáno 18.05.2023 - 19:45
komentářů12(4.)
Druhý text se mi velmi líbí, zajímavá je na něm ta schopnost metakognice a sebereflexe.
přidáno 18.05.2023 - 19:07
komentářů7(5.)
TRochu jako Marek Ztracený, tedy jeho píseň.
Přeju naději...
přidáno 18.05.2023 - 19:05
komentářů12(3.)
U prvního mi trochu schází umístění kireji, nejprve jsem přesně nevěděla, jaks text myslel, jaký NÁLEZ, až po cca 3 čtení mi došlo. Další jsou parádní, nejvíc mne významem vzalo za osrdí třetí.
Tvá charakteristická tvorba je dobře poznat, trochu ostýchavá a jemná.
přidáno 18.05.2023 - 18:51
komentářů12(2.)
Povedené, líbí se mi.
přidáno 18.05.2023 - 18:50
komentářů4(3.)
Vaclavky jsou fajn a básnička taky.
přidáno 18.05.2023 - 18:40
komentářů12(1.)
Hezké kousky. První a poslední u mě bodují nejvíc
přidáno 18.05.2023 - 15:36
komentářů51(26.)
uojé
přidáno 18.05.2023 - 15:30
komentářů4(4.)
Sasanka: Táto báseň je sponzorovaná vetou: ,,Áno !''.
přidáno 18.05.2023 - 12:40
komentářů3(3.)
Psavec: koiška: Děkuji vám oběma moc-
přidáno 18.05.2023 - 11:14
komentářů3(2.)
Krásný.
přidáno 18.05.2023 - 11:13
komentářů4(3.)
Pěkná.
přidáno 18.05.2023 - 11:13
komentářů4(2.)
A i v bříšku je prázdno..:)
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :
Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming