Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 01.06.2023 - 15:48
komentářů27(4.)
koiška: Zdá se, že ses nakazila, Jani! Ještě bych přidal pár kapek citrónu nebo Irish cofi.
:-D
přidáno 01.06.2023 - 13:54
komentářů8(7.)
Není to špatné:-)
přidáno 01.06.2023 - 13:52
komentářů11(10.)
J.Rose: díky, on by se tohle naučil snad každý, jen mít čas a začít dřív než v55 jako já:-).
přidáno 01.06.2023 - 13:41
komentářů13(11.)
koiška: bylo mi ctí i potěšením ;)
přidáno 01.06.2023 - 13:13
komentářů5(2.)
Přeji krásný narozeninový den. A ještě hodně takových básní. :)
přidáno 01.06.2023 - 13:11
komentářů5(1.)
Tý vole...
přidáno 01.06.2023 - 13:01
komentářů9(5.)
:)
přidáno 01.06.2023 - 13:00
komentářů13(10.)
zaseja: Děkuji za krásný verš.
přidáno 01.06.2023 - 12:12
komentářů9(4.)
:D
přidáno 01.06.2023 - 12:12
komentářů13(9.)
a pak když senem rozvoní se léto
svist kos a zpěvy ženců na souvrati
když nevíš, kde jsi doma...tady je to
uprostřed země, která nebi krajky zlatí
přidáno 01.06.2023 - 10:21
komentářů9(3.)
Kde se hodně žere
tam se hodně sere
přidáno 01.06.2023 - 10:17
komentářů9(2.)
A po pár pivech už Cimrman napsal jen Chlast Slast :D
přidáno 01.06.2023 - 10:10
komentářů11(9.)
koiška: :-)
přidáno 01.06.2023 - 10:09
komentářů11(8.)
Karpatský: kůň žral nějaké květy, ale nedokázal jsem určit, co to bylo, proto otazník. Růže jsou asi blbost, ale zapadly do formátu.
přidáno 01.06.2023 - 09:37
komentářů9(1.)
To je axiom. Součet dvou lichých dá sudé...
přidáno 01.06.2023 - 09:36
komentářů27(3.)
Já jsem na Jihlavanku, ale básnička mě pohladila. To už jsi druhý, co mi udělal tak snivé ráno.
přidáno 01.06.2023 - 09:05
komentářů8(6.)
Hezká.
přidáno 01.06.2023 - 07:33
komentářů27(2.)
Káva po ránu příjde vhod kdy sluvce překroči
zrána brod.
Jak mlha od hrnku pára utiká.
Zlehka se hladiny ret jen dotýká.
přidáno 01.06.2023 - 07:08
komentářů9(9.)
Krásná , milá . Pro děti jemná , dokonalá uspávanka.
přidáno 01.06.2023 - 07:07
komentářů4(4.)
Hezká.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming