To je úžasná kávová milá romantika.
Jen na malou chvíli bych se zasnila
a kávu Tchibo bych hned vařila
malinko vanilky přidala
a naše srdce by okřála...
Jen na malou chvíli bych se zasnila
a kávu Tchibo bych hned vařila
malinko vanilky přidala
a naše srdce by okřála...
Představení zajímavých postav a jejich charakteristika. Začíná to být zajímavé. Nepřemýšlel jsi o knižním vydání?
Na tohle opravdu nemám buňky, ale četl jsem to se zaujetím. Tohle je opravdu umění. Talent, který Goře tiše závidím.
Moc hezká pověst. U nás tady na Jesenicku je taky prý taková chodba. Měla by vést z Vidnavy do Javorníku. Ale kdo ví. A právě pro to tajemno jsou pověsti tak krásné.
Dobře naslouchat je důležité, pak z toho může vzejít pěkné dílko.
Psavec: Díky, Milane! Zítra sem dám to, co zmiňuji Janě Na p-p už to je...:-D
Všetky tri "audiohaiku" podobné, založené na kontraste dvoch zvukov. Najviac sa mi páči štvrté, druhé som nepochopil.
koiška:
Dík, Jani. Já si už jen tak vymýšlím ptákovinky, co zpravidla jdou zpívat...;-)
Zítra sem asi vložím "Uctíš mne pouze kávou Tchibo." Má to 4 sloky, taky taková zpěvná blbinka. První sloka je:
Hrstička zrnek kávy Tchibo
oslovila mne zvesela,
že pro mne jen, je-li mi libo,
dají se semlít docela...
A na pp máme v sobotu zase den drabble a povinná slova jsou: mít, jazyk, vesta. Už mám pár nápadů...:-D
Měj se fajn!
Dík, Jani. Já si už jen tak vymýšlím ptákovinky, co zpravidla jdou zpívat...;-)
Zítra sem asi vložím "Uctíš mne pouze kávou Tchibo." Má to 4 sloky, taky taková zpěvná blbinka. První sloka je:
Hrstička zrnek kávy Tchibo
oslovila mne zvesela,
že pro mne jen, je-li mi libo,
dají se semlít docela...
A na pp máme v sobotu zase den drabble a povinná slova jsou: mít, jazyk, vesta. Už mám pár nápadů...:-D
Měj se fajn!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

