Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 01.06.2023 - 07:04
komentářů3(3.)
Je to jako zveršovaný jemný příběh. Hezká myšlenka.
přidáno 01.06.2023 - 07:02
komentářů7(7.)
Je krásná, souzním. Děkuji.
přidáno 01.06.2023 - 06:59
komentářů27(1.)
To je úžasná kávová milá romantika.

Jen na malou chvíli bych se zasnila
a kávu Tchibo bych hned vařila
malinko vanilky přidala
a naše srdce by okřála...
přidáno 01.06.2023 - 00:16
komentářů4(3.)
Představení zajímavých postav a jejich charakteristika. Začíná to být zajímavé. Nepřemýšlel jsi o knižním vydání?
přidáno 01.06.2023 - 00:11
komentářů11(9.)
Na tohle opravdu nemám buňky, ale četl jsem to se zaujetím. Tohle je opravdu umění. Talent, který Goře tiše závidím.
přidáno 01.06.2023 - 00:02
komentářů6(5.)
Jednoduché a zároveň krásně napsané.
přidáno 31.05.2023 - 23:33
komentářů2(2.)
krásné. Mám vnučku Adélku a taky ji miluji.
přidáno 31.05.2023 - 22:52
komentářů11(8.)
koiška: díky!
přidáno 31.05.2023 - 22:42
komentářů2(2.)
Pivko je zrada :) :)
přidáno 31.05.2023 - 22:40
komentářů8(7.)
No, každý chce někoho mít rád . :)
přidáno 31.05.2023 - 22:32
komentářů6(6.)
Teda, chudák paní profesorka ,stařičká ,maličká...:)
přidáno 31.05.2023 - 22:31
komentářů1(1.)
Moc hezká pověst. U nás tady na Jesenicku je taky prý taková chodba. Měla by vést z Vidnavy do Javorníku. Ale kdo ví. A právě pro to tajemno jsou pověsti tak krásné.
přidáno 31.05.2023 - 22:27
komentářů11(7.)
Dobře naslouchat je důležité, pak z toho může vzejít pěkné dílko.
přidáno 31.05.2023 - 22:24
komentářů8(5.)
Vtipné, líbí se mi moc.
přidáno 31.05.2023 - 22:21
komentářů13(8.)
Dandy: Kvetou a voní. .Děkuji za komentář.
přidáno 31.05.2023 - 21:43
komentářů4(4.)
Psavec: Díky, Milane! Zítra sem dám to, co zmiňuji Janě Na p-p už to je...:-D
přidáno 31.05.2023 - 20:06
komentářů11(6.)
Všetky tri "audiohaiku" podobné, založené na kontraste dvoch zvukov. Najviac sa mi páči štvrté, druhé som nepochopil.
přidáno 31.05.2023 - 19:00
komentářů4(3.)
Bezva, vesmírný tuláku.
přidáno 31.05.2023 - 15:01
komentářů4(2.)
koiška:
Dík, Jani. Já si už jen tak vymýšlím ptákovinky, co zpravidla jdou zpívat...;-)
Zítra sem asi vložím "Uctíš mne pouze kávou Tchibo." Má to 4 sloky, taky taková zpěvná blbinka. První sloka je:

Hrstička zrnek kávy Tchibo
oslovila mne zvesela,
že pro mne jen, je-li mi libo,
dají se semlít docela...
A na pp máme v sobotu zase den drabble a povinná slova jsou: mít, jazyk, vesta. Už mám pár nápadů...:-D
Měj se fajn!
přidáno 31.05.2023 - 14:54
komentářů13(7.)
Moc pěkná.
Právě kvetou louky a senoseče.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming