Kategorie všechny

přidáno 23.11.2009
hodnoceno 3
čteno 1357(17)
posláno 0
Po dlouhé době pokračování. Už mi docházejí síly....
přidáno 29.07.2009
hodnoceno 3
čteno 1955(10)
posláno 0
Abusrdní drama, nezáleží na charakteristice postav ani na ději.
přidáno 15.09.2009
hodnoceno 3
čteno 1846(25)
posláno 0
přidáno 26.11.2009
hodnoceno 3
čteno 1779(42)
posláno 0
Nevím, proč jsem ji sem nedala dřív. Moc se mi ta povídka líbí. 29.3.2006 ... Jako by to bylo včera.
přidáno 27.03.2009
hodnoceno 3
čteno 1548(10)
posláno 0
Ondřejovi...
přidáno 22.07.2009
hodnoceno 3
čteno 2140(18)
posláno 0
přidáno 11.06.2009
hodnoceno 3
čteno 1625(10)
posláno 0
přidáno 17.06.2009
hodnoceno 3
čteno 1421(8)
posláno 0
názory mužů co jsem posbíral
přidáno 21.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1573(15)
posláno 0
všem ženám, které vědí, všem ženám, které chtějí, všem ženám, které umí, všem ženám, které něco dokázaly. Případně i bez Ceasara
přidáno 20.12.2007
hodnoceno 3
čteno 2038(19)
posláno 0
Noc je nebezpečná...
přidáno 30.09.2007
hodnoceno 3
čteno 2050(44)
posláno 1
...
přidáno 03.10.2007
hodnoceno 3
čteno 2123(17)
posláno 0
Hodně patetické, docela krátké, částečně poetické. Myslím.
přidáno 30.07.2008
hodnoceno 3
čteno 1455(34)
posláno 0
Asi tak pánové.
přidáno 12.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1812(9)
posláno 0
Berte z nadhľadom, dešifrujte všetky mnohozmysly a potom okomentujte, prípadne ohodnoťe.
přidáno 16.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1611(15)
posláno 0
Tak mě někdy přepadne smutek a tohle je výsledek:-)
přidáno 27.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1793(12)
posláno 0
přidáno 20.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1716(21)
posláno 0
(sou musi pokracovat..)
přidáno 01.06.2008
hodnoceno 3
čteno 1622(28)
posláno 0
Nehledejte v tom hlubší význam. Pokud to totiž nějaký vůbec má, tak já o něm nevím... :D Očekávám maximální kritiku... :D
přidáno 07.02.2008
hodnoceno 3
čteno 1920(23)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :
podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming