|
|
|
Po dlouhé době pokračování. Už mi docházejí síly....
|
|
Abusrdní drama, nezáleží na charakteristice postav ani na ději.
|
|
|
|
Nevím, proč jsem ji sem nedala dřív. Moc se mi ta povídka líbí. 29.3.2006 ... Jako by to bylo včera.
|
|
Ondřejovi...
|
|
|
|
|
|
názory mužů co jsem posbíral
|
|
všem ženám, které vědí, všem ženám, které chtějí, všem ženám, které umí, všem ženám, které něco dokázaly. Případně i bez Ceasara
|
|
Noc je nebezpečná...
|
|
Hodně patetické, docela krátké, částečně poetické. Myslím.
|
|
Strádám...
|
|
Berte z nadhľadom, dešifrujte všetky mnohozmysly a potom okomentujte, prípadne ohodnoťe.
|
|
Tak mě někdy přepadne smutek a tohle je výsledek:-)
|
|
(sou musi pokracovat..)
|
|
Nehledejte v tom hlubší význam. Pokud to totiž nějaký vůbec má, tak já o něm nevím... :D Očekávám maximální kritiku... :D
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P

