... sobotní ráno ...
přidáno 15.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1600(19)
posláno 0
Ještě nech mě chvilku snít,
nechci dneska brzy vstávat,
v očích závoj sluneční,
o Tobě si nechám zdávat.

Tisknu hlavu k polštáři,
před chvilkou jsi z něho vstal,
cítím teplo na tváři,
Tvoje vůně je tu dál.

Stačí jemné nadechnutí,
jsi tu se mnou miláčku,
cítím zase známé pnutí,
zas tě držím na háčku.

Probouzím se k realitě,
paprsky už slunce stele,
umanutá jako dítě,
zvu tě zpátky do postele.
přidáno 16.05.2009 - 11:24
Chviličku malou ležet jen,
zatímco slunce hladí tvář,
ještě si hýčkat krásný sen,
že ve své náruči mne máš,

snít, jak se zase milujem,
něžně i zběsile,
že na to máme celý den...
Ach, neříkej, že ne!
přidáno 15.05.2009 - 12:33
já už se lekla že je sobota..to mi nedělej:)
ale hezké;)
přidáno 15.05.2009 - 09:56
Ještě dýcháš skrze sny,
však i den bude nádherný!!!

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vstávání : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Vášeň
Předchozí dílo autora : Moře

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :
Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming