Kategorie všechny

V Strážovských vrchoch, na stráži, nech ma môj anjel postráži...
přidáno 31.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1623(10)
posláno 0
Princezny jsou pořád ještě ve sklepě a jsou čím dál více hysterické. Ale koneckonců, vzhledem k tomu, že si pravděpodobně brzy vychutnají úžasnou večeři v roli večeře, nemůže se jim nikdo ani příliš divit...
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1535(11)
posláno 0
Ušmudlaná krutá pravdaje totiž nejhorší noční můra.
přidáno 08.12.2009
hodnoceno 3
čteno 2041(24)
posláno 0
přidáno 31.05.2008
hodnoceno 3
čteno 1972(20)
posláno 0
Dlouhý a nepřehledný a moje:) O 3jkách.
přidáno 13.09.2008
hodnoceno 3
čteno 1546(21)
posláno 0
nekteri lide umi cist mezi radky. a pod nimi a nad nimi. mozna pro M.. mozna ne. #
přidáno 30.07.2008
hodnoceno 3
čteno 1462(15)
posláno 0
mhmm... já se prostě někdy tak bojim. ve tmě ale ne tmy. toho co uvidim až bude světlo.
přidáno 12.08.2008
hodnoceno 3
čteno 1545(17)
posláno 0
Bylo by dobré umět psát expresionistické básně.
přidáno 04.09.2008
hodnoceno 3
čteno 1382(11)
posláno 0
No comment :) volně navazuje na 3. část.
přidáno 26.09.2007
hodnoceno 3
čteno 1870(17)
posláno 0
přidáno 10.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1379(12)
posláno 0
/nepisu s hackama protoze je v anglii nevedou/ vyznavam blues. a sjizdim jazz. nikdy me nepochopis. /nejsem jednoducha, nejsem na prodej a nejsem pro tebe/ #
přidáno 24.07.2008
hodnoceno 3
čteno 1465(19)
posláno 0
Nevím proč. možná prostě proto, že chci. http://www.youtube.com/watch?v=R1Cy78pCn9Y
přidáno 19.05.2008
hodnoceno 3
čteno 1480(17)
posláno 0
Názov hovorí všetko...
přidáno 06.03.2008
hodnoceno 3
čteno 2087(11)
posláno 0
Překlad z anglického orginálu
přidáno 05.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1672(18)
posláno 0
vzpomínka na léto
přidáno 27.09.2008
hodnoceno 3
čteno 1392(15)
posláno 0
...ale ty doopravdy nejsi
přidáno 24.07.2008
hodnoceno 3
čteno 1493(19)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :
Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming