|
V Strážovských vrchoch, na stráži, nech ma môj anjel postráži...
|
|
Princezny jsou pořád ještě ve sklepě a jsou čím dál více hysterické. Ale koneckonců, vzhledem k tomu, že si pravděpodobně brzy vychutnají úžasnou večeři v roli večeře, nemůže se jim nikdo ani příliš divit...
|
|
|
|
Ušmudlaná krutá pravdaje totiž nejhorší noční můra.
|
|
|
|
Dlouhý a nepřehledný a moje:) O 3jkách.
|
|
nekteri lide umi cist mezi radky. a pod nimi a nad nimi. mozna pro M.. mozna ne. #
|
|
|
|
mhmm... já se prostě někdy tak bojim. ve tmě ale ne tmy. toho co uvidim až bude světlo.
|
|
|
|
Bylo by dobré umět psát expresionistické básně.
|
|
No comment :) volně navazuje na 3. část.
|
|
|
|
|
|
/nepisu s hackama protoze je v anglii nevedou/
vyznavam blues. a sjizdim jazz. nikdy me nepochopis. /nejsem jednoducha, nejsem na prodej a nejsem pro tebe/
#
|
|
Nevím proč.
možná prostě proto, že chci.
http://www.youtube.com/watch?v=R1Cy78pCn9Y
|
|
Překlad z anglického orginálu
|
|
vzpomínka na léto
|
|
...ale ty doopravdy nejsi
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany

