|
Další "šuplíkovka" z mého smutného období.
E
|
|
|
|
Kdo tento traktát pochopí, může si osopit právo považovat sebe za největšího zdejšího literáta, básníka a filozofa. A kdo ne, je ztracen...
|
|
|
|
Příběh.
|
|
Inu, i takový je život... Mátě někdy pocit, že i když si něco opravdu přejete, ostatní je to úplně jedno?
|
|
|
|
...
|
|
|
|
...
|
|
jendou jsme to sem už dávala, tohle je však upravená verze, snad bude srozumitelnější než ta původní:-)
|
|
zatím je to jen verš, čekám až mi do hlavy dojde zbytek :-)
|
|
schíza
|
|
|
|
pouze a jenom další loučení. photo by Layla*
|
|
Surrealismus a podobné nesmysly. Parodie na básnictví, mnohé inspirace a asociace.
|
|
Někdo byl v jeho mysli, a i když nic neříkal, samotná jeho přítomnost stačila, aby chlapce úplně rozhodil.
|
|
svět je malej a každej se nakonec zná s každym...tenhle příběh je propletenej až moc a některé nitky se začínají ukazovat na povrchu.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
človiček řekl o -GZ- :Když chci vědět jakou má Náš národ náladu zajdu na psance, občas se tu vynoří kolektivní vědomí.


