|
Je to vlastně taková balada... Bůh se snaží spasit své ovečky, dříve než zcela propadnou zlu...
|
|
|
|
Netvrdím, že je to skvělé, ale nemyslím, že je špatné
|
|
...
|
|
Motto povídky : Fantazie je místo kde se rodí sny, tak běž a žij svůj sen.
|
|
to je nepopsatelný cit ....hřeje. žiju, hlavně díky Tobě.
Máte sourozence ? Já mám sestru. / vie à deux / s o u r o z e n c e ? ,-) ??
|
|
13.10.2006... Jeden začátek. Kdysi po mně dotyčná osoba chtěla, abych to napsala. Ale teď je to asi docela jiné, než jak by si to ta bytost představovala. Je to po mém.
|
|
O větru ve vlasech...
O volnosti...
O nezávislosti...
|
|
|
|
|
|
starší, z konce září...
|
|
Tom žije...i když :/ no a snad si to jednou někdo přečte :D
|
|
Draky už nelietajú.
|
|
Krásné Vánoce přeji Všem přátelům .
|
|
.......................
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Dívka v modrém :taková legendární pokémonka. Byl jsem na ní docela zvědavý co je zač, pak jsem se s ní potkal jenom jednou skoro doslova jen z rychlíku.

