Čau plechovko. Teď jsem koukala, že sem ještě chodíš :) Pěkný počtení.
Koala: ukrytá v máku: kmotrov: Darmošlap1960: Gora:
Děkuji mnohokrát za podnětné, krásné a povzbudivé komentáře. Sváteční sobotu přeji.
Děkuji mnohokrát za podnětné, krásné a povzbudivé komentáře. Sváteční sobotu přeji.
Z(a)tracená Duše: Koala: Leslie: Moc vám děkuju za překrásná slova. Velmi mě těší, že vás oslovila :)!
Vlakem co spěchá
dva lidé jedou.
Očima se hladíc
takřka přejeli
a tak ani neměli
čas na rozloučenou.
Souprava odvezla
poCITY. Kam?
dva lidé jedou.
Očima se hladíc
takřka přejeli
a tak ani neměli
čas na rozloučenou.
Souprava odvezla
poCITY. Kam?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )

