Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 28.01.2023 - 19:22
komentářů9(7.)
Miloučká.
přidáno 28.01.2023 - 19:17
komentářů13(13.)
Síla.
přidáno 28.01.2023 - 18:20
komentářů10(10.)
Psavec: Lenča: Děkuji vám oběma.
přidáno 28.01.2023 - 18:09
komentářů9(9.)
Nebezpečná to věc.
přidáno 28.01.2023 - 17:57
komentářů12(12.)
Musím si jí založit a přečíst vícekrát.
přidáno 28.01.2023 - 17:37
komentářů14(14.)
Pěkná. Hlavně, že máme pořád inspiraci ;)
přidáno 28.01.2023 - 17:32
komentářů8(8.)
Plná emocí :)
přidáno 28.01.2023 - 17:30
komentářů1(1.)
Čau plechovko. Teď jsem koukala, že sem ještě chodíš :) Pěkný počtení.
přidáno 28.01.2023 - 17:18
komentářů6(4.)
krásné...něco mi připomíná...
přidáno 28.01.2023 - 17:01
komentářů8(8.)
Třetí je krásně přenositelné. S milým přesahem.
přidáno 28.01.2023 - 16:59
komentářů11(10.)
Koala: ukrytá v máku: kmotrov: Darmošlap1960: Gora:
Děkuji mnohokrát za podnětné, krásné a povzbudivé komentáře. Sváteční sobotu přeji.
přidáno 28.01.2023 - 16:21
komentářů4(2.)
Psavec: Díky
přidáno 28.01.2023 - 15:52
komentářů4(1.)
Život si s člověkem občas krutě zahraje.
přidáno 28.01.2023 - 13:43
komentářů18(17.)
Z(a)tracená Duše: Koala: Leslie: Moc vám děkuju za překrásná slova. Velmi mě těší, že vás oslovila :)!
přidáno 28.01.2023 - 11:51
komentářů6(3.)
Moc hezky jsi to napsala.
přidáno 28.01.2023 - 11:45
komentářů8(8.)
Miňko: Copak Íčka, ale arabáci.
přidáno 28.01.2023 - 08:57
komentářů6(2.)
Vlakem co spěchá
dva lidé jedou.
Očima se hladíc
takřka přejeli
a tak ani neměli
čas na rozloučenou.
Souprava odvezla
poCITY. Kam?
přidáno 28.01.2023 - 08:07
komentářů6(1.)
Poc pěkná.
Křidlavážky lesk křídel v perleti.
přidáno 28.01.2023 - 07:15
komentářů12(12.)
Miňko: Díky za čtení a komentáře.
přidáno 28.01.2023 - 07:15
komentářů12(11.)
Gora: Díky za čtení a komentáře.
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :
Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming