Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 28.01.2023 - 05:08
komentářů3(3.)
Líbí se mi závěr.
přidáno 28.01.2023 - 01:24
komentářů8(7.)
V Brně děvčata čekávaly ne Veletrhy.: "holky, přijedou Íčka!/
přidáno 28.01.2023 - 01:22
komentářů15(6.)
Miňko: Byl to pocit obdarování. Samozřejmě že manželce jsem taky poděkoval. Že by jsme na to nakonec byli tří?? To nezní moc křesťansky co?. (-:
přidáno 28.01.2023 - 01:22
komentářů12(10.)
Bavíš...
přidáno 28.01.2023 - 01:16
komentářů15(5.)
Fakt zaujala...
přidáno 28.01.2023 - 01:14
komentářů9(9.)
Liunaj: Jste krásné.
přidáno 28.01.2023 - 01:11
komentářů1(1.)
Tvé srdce má bít v souladu
se srdcem planety.
Máš cítit, že jsi součástí
celku jenž tě obklopuje. požehnání Šejenů

Chlad srdce je největším srdečním přestupkem.
přidáno 27.01.2023 - 23:41
komentářů14(14.)
človiček: moc pěkné:)
přidáno 27.01.2023 - 23:20
komentářů8(6.)
zaseja: Díkec.
přidáno 27.01.2023 - 23:19
komentářů8(5.)
Gora: Díky moc.
přidáno 27.01.2023 - 23:18
komentářů8(4.)
Dandy: Dík.
přidáno 27.01.2023 - 22:17
komentářů8(3.)
jo
přidáno 27.01.2023 - 21:40
komentářů9(8.)
človiček: moc pěkné:)
přidáno 27.01.2023 - 21:35
komentářů12(10.)
človiček: ahoj pěkně napsané, taky mě to čeká :)
přidáno 27.01.2023 - 21:29
komentářů8(2.)
Ty se s tím nemažeš:-)
přidáno 27.01.2023 - 21:28
komentářů12(9.)
Něco už jsem psala jinde - nápad čtivý, jen malinko poupravit:-)
přidáno 27.01.2023 - 19:38
komentářů10(6.)
Někdo ti ukazoval vločku, která roztála?
přidáno 27.01.2023 - 18:54
komentářů10(5.)
Detail v jiném detailu. Zajímavé!
přidáno 27.01.2023 - 18:52
komentářů12(8.)
Dandy: Díky. Dobrá porce km za týden...
přidáno 27.01.2023 - 18:50
komentářů12(7.)
Psavec: Díky. Když už nic, tak aspoň dobrý pocit za snahu...

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming