V Brně děvčata čekávaly ne Veletrhy.: "holky, přijedou Íčka!/
Miňko: Byl to pocit obdarování. Samozřejmě že manželce jsem taky poděkoval. Že by jsme na to nakonec byli tří?? To nezní moc křesťansky co?. (-:
Tvé srdce má bít v souladu
se srdcem planety.
Máš cítit, že jsi součástí
celku jenž tě obklopuje. požehnání Šejenů
Chlad srdce je největším srdečním přestupkem.
se srdcem planety.
Máš cítit, že jsi součástí
celku jenž tě obklopuje. požehnání Šejenů
Chlad srdce je největším srdečním přestupkem.
človiček: ahoj pěkně napsané, taky mě to čeká :)
Něco už jsem psala jinde - nápad čtivý, jen malinko poupravit:-)
Psavec: Díky. Když už nic, tak aspoň dobrý pocit za snahu...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
milancholik řekl o Dívka v modrém :Výjimečná slečna, spřízněná, jedinečná... Kvítí, které kouzlí na mé tváři úsměvy a hřeje u srdíčka :-)

