Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 30.01.2023 - 06:37
komentářů6(6.)
:D

v bradce ale není sám
byla to jen chvilička
něž mu řekla Pojď sem k nám
od polévky nudlička...
přidáno 30.01.2023 - 05:15
komentářů17(8.)
Leslie: Postoje, jak dobré tak kladné. Jen k záporným si člověk musí dojít sám.(-:
přidáno 30.01.2023 - 05:15
komentářů6(5.)
Psavec: človiček: Díky..
přidáno 30.01.2023 - 05:15
komentářů6(4.)
wojta: Jasně, máš pravdu. A tak se učím..
přidáno 30.01.2023 - 01:50
komentářů14(5.)
Pěkné.
přidáno 30.01.2023 - 01:46
komentářů8(5.)
Ten závěr je super ;)
přidáno 30.01.2023 - 01:36
komentářů17(7.)
ukrytá v máku: Děkuji ti:)
přidáno 30.01.2023 - 01:36
komentářů18(16.)
Tak mi nezbývá, než vám popřát šťastný let :) :)!
přidáno 30.01.2023 - 01:32
komentářů17(6.)
Slova se rodí z popela. Uvnitř se chvěje...žízeň...po životě.
A z mlčení...se znovu nadechnout...do slov naděje :).
Osobité řádky :)...
přidáno 30.01.2023 - 01:18
komentářů14(4.)
Hezký kontrast, síla sdělení...
Zasáhla... :).
přidáno 30.01.2023 - 01:16
komentářů8(3.)
Chvilky něhy a blízkosti, zachycené právě třeba v jedné vločce. Moc hezky jsi vykreslila romantické obrazy...
přidáno 30.01.2023 - 01:14
komentářů17(5.)
Daisy Moore: Psavec: Díky.
přidáno 30.01.2023 - 01:14
komentářů17(4.)
človiček: Co přesně?
přidáno 30.01.2023 - 01:08
komentářů18(15.)
ukrytá v máku: Děkuji ti za přání Maková panenko, můj motýl už je pět let na světě ;)
přidáno 30.01.2023 - 00:54
komentářů3(1.)
Tyranko do toho.....neupejpej se. (-:
přidáno 30.01.2023 - 00:50
komentářů17(3.)
Proč je to nakažlivé?
přidáno 29.01.2023 - 23:15
komentářů17(2.)
Hezká báseňka.
přidáno 29.01.2023 - 23:10
komentářů14(3.)
Dobré.
přidáno 29.01.2023 - 22:07
komentářů14(13.)
Zcela souzním. :)
přidáno 29.01.2023 - 21:49
komentářů6(5.)
To je moc hezky napsané... Rád tě čtu.
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming