:D
v bradce ale není sám
byla to jen chvilička
něž mu řekla Pojď sem k nám
od polévky nudlička...
v bradce ale není sám
byla to jen chvilička
něž mu řekla Pojď sem k nám
od polévky nudlička...
Leslie: Postoje, jak dobré tak kladné. Jen k záporným si člověk musí dojít sám.(-:
Tak mi nezbývá, než vám popřát šťastný let :) :)!
Slova se rodí z popela. Uvnitř se chvěje...žízeň...po životě.
A z mlčení...se znovu nadechnout...do slov naděje :).
Osobité řádky :)...
A z mlčení...se znovu nadechnout...do slov naděje :).
Osobité řádky :)...
Chvilky něhy a blízkosti, zachycené právě třeba v jedné vločce. Moc hezky jsi vykreslila romantické obrazy...
ukrytá v máku: Děkuji ti za přání Maková panenko, můj motýl už je pět let na světě ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!

