Někdy je opravdu těžké otevřít ty pomyslné dveře a prostě jen vstoupit. Někdy bát se vejít, že uděláme chybu je větší zlo, než udělat chybu hned za dveřmi a zjistit, že chybujeme všichni a neustále, ať už jsme kdekoliv. Hezké zamyšlení ;)
Moc výstižné a pravdivé! Úplně se mi při čtení zobrazovaly představy, jaký byl Silvestr. :)
Maminka by pivo zabavila a vydávala podle zásluh.
Pěkná, zhulená. Taky mám pár takových na kontě... A doplnil jsem si vzdělání (dřepčík)...
Fotr se věnuje chlastu (Radegastu), proto mámě tu věc z plastu...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
s.rayz.ka řekla o milancholik :Nádherně zpívá, jeho slova se dají číst celý den. :-)

