...Jsem Zemí... no nevím. Podle komentu jsi se spíš přiklonil k té druhé polovině neprobuzeného, očkovaného NÁRODA SKLADŮ. Co s Gánou ztrácí spojení :) Vážit do jakých myšlenek a slov dáváme energii. Tím se stáváme. Stáváš se skladem a on tebou? :). Přikláním se k Národu Slovanů. Jsem Zemí a ona mnou.
Lenča: Doufám, že máš pravdu a plán duše , že se dostaví.
Lenča: Né Leni díky,to jsem přesně chtěla. Ty dvě hrubky jsem sice opravila,ale s čárkami si nevím rady. Myslím, že jich tam mám spíš víc než míň :D Pokud se do toho opřu, budu muset začít u toho louskat učebnici českého jazyka ;)
človiček: Děkuji,nechám to pár dní a pak to překontroluji. Teď jsem slepá na chyby.
Moc hezky vyjadřované, jen pozor na ty hrubky a čárky ve větách. Třeba "visel" a kroky zamířily... Možná jsem s tím otravná, ale pokud hodláš brát psaní vážně, tak to má svou váhu. Jinak jsem zvědavá a těším se na pokračování :-)
Zajímavý zážitek a nic se neděje náhodou. Dal sis tím to velké uvědomění. Nejdřív najít svobodu uvnitř sebe, pak se otevírají úžasné možnosti ve vnějším světě. A pokud někde máš být, postupně tě to tam dotlačí, možná nakonec vykopne. Plán své duše a potřebu zkušenosti nejde obejít...
Kdopak asi bude mít z nákupu největší radost...? :-D
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...

