Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 30.01.2023 - 16:36
komentářů11(11.)
Líbí se mi.
přidáno 30.01.2023 - 16:34
komentářů12(12.)
Líbí se mi závěr. Pokaždé, když tě čtu mám pocit, že jsem přízemní. Protože ty si prostě paní nadoblačná ;)
přidáno 30.01.2023 - 16:20
komentářů5(1.)
Pěkná myšlenka a je to opravdu vzácnost být s někým na stejné frekvenci ;)
přidáno 30.01.2023 - 16:15
komentářů11(5.)
Moc hezká,ale nemá to být třeba půlnočními hvězdami se chvějí nebo k půlnočním. Nevím možná je to mnou :D
přidáno 30.01.2023 - 15:01
komentářů11(4.)
Moc hezká.
přidáno 30.01.2023 - 14:53
komentářů2(2.)
Smuténka.
přidáno 30.01.2023 - 14:26
komentářů11(3.)
Milý Amadeo! To je neuvěřitelné, ale zrovna včera jsem si pročítala Tvé staré básně a říkala si, jak tady Tvá poezie chybí... To je krásná náhoda :) :)! Jsem tolik ráda, že ses tu zase objevil :)!
A je to velká krása... číst Tvé řádky! Nořit se do obrysů nejenom Tvých slov.
Objevuj se tu častěji, prosím! (zdraví Tě Yasmin :))!
přidáno 30.01.2023 - 13:44
komentářů11(2.)
Pěkné
přidáno 30.01.2023 - 13:19
komentářů14(7.)
Za mě palec... tedy forma. Jinak trochu tápu, co mají zbytky sněhu signalizovat vzhledem k dalšímu textu...
přidáno 30.01.2023 - 13:17
komentářů3(2.)
Zajímavé - na tvůj věk...
Lépe by bylo psát zarovnaný text vlevo...tedy mně to přijde přirozenější. Na příhody Šklíby jsem zvědavá!
přidáno 30.01.2023 - 12:50
komentářů11(1.)
Mini se mi líbí, má dobrou atmosféru...
přidáno 30.01.2023 - 12:49
komentářů17(11.)
Určitě nápadité, místy bych ještě slova "obrousila"...
přidáno 30.01.2023 - 12:38
komentářů8(6.)
zaseja: Díkec.
přidáno 30.01.2023 - 11:04
komentářů14(13.)
Yasmin: Děkuji, Yasmin... Je mi líto, že už si nemohu přečíst nic od Tebe, měl jsem Tvé básně moc rád. Snad se mi někdy do ruky dostane Tvá sbírka a já hned, po prvních řádcích, poznám autorku. Budeš mi tady, v tom virtuálním, psaneckém světě chybět.
přidáno 30.01.2023 - 10:44
komentářů2(1.)
:D
přidáno 30.01.2023 - 08:24
komentářů17(10.)
Zajimavá.
přidáno 30.01.2023 - 08:21
komentářů8(6.)
Sasanka: Díky moc
přidáno 30.01.2023 - 06:42
komentářů17(9.)
zaujalo...emoce se dají nahmatat a tak to má být
přidáno 30.01.2023 - 06:39
komentářů14(6.)
tento formát moc nemusím, ale občas se objeví pěkný kousek...jako třeba teď!
přidáno 30.01.2023 - 06:38
komentářů8(5.)
:D :D

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming