Líbí se mi závěr. Pokaždé, když tě čtu mám pocit, že jsem přízemní. Protože ty si prostě paní nadoblačná ;)
Pěkná myšlenka a je to opravdu vzácnost být s někým na stejné frekvenci ;)
Moc hezká,ale nemá to být třeba půlnočními hvězdami se chvějí nebo k půlnočním. Nevím možná je to mnou :D
Milý Amadeo! To je neuvěřitelné, ale zrovna včera jsem si pročítala Tvé staré básně a říkala si, jak tady Tvá poezie chybí... To je krásná náhoda :) :)! Jsem tolik ráda, že ses tu zase objevil :)!
A je to velká krása... číst Tvé řádky! Nořit se do obrysů nejenom Tvých slov.
Objevuj se tu častěji, prosím! (zdraví Tě Yasmin :))!
A je to velká krása... číst Tvé řádky! Nořit se do obrysů nejenom Tvých slov.
Objevuj se tu častěji, prosím! (zdraví Tě Yasmin :))!
Za mě palec... tedy forma. Jinak trochu tápu, co mají zbytky sněhu signalizovat vzhledem k dalšímu textu...
Zajímavé - na tvůj věk...
Lépe by bylo psát zarovnaný text vlevo...tedy mně to přijde přirozenější. Na příhody Šklíby jsem zvědavá!
Lépe by bylo psát zarovnaný text vlevo...tedy mně to přijde přirozenější. Na příhody Šklíby jsem zvědavá!
Yasmin: Děkuji, Yasmin... Je mi líto, že už si nemohu přečíst nic od Tebe, měl jsem Tvé básně moc rád. Snad se mi někdy do ruky dostane Tvá sbírka a já hned, po prvních řádcích, poznám autorku. Budeš mi tady, v tom virtuálním, psaneckém světě chybět.
tento formát moc nemusím, ale občas se objeví pěkný kousek...jako třeba teď!

