Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 26.01.2023 - 09:22
komentářů10(9.)
Už i ta zvířátka jsou zvrhlá... :-D
přidáno 26.01.2023 - 09:19
komentářů12(11.)
To teda od ní fakt není hezké ;-)
přidáno 26.01.2023 - 09:18
komentářů2(2.)
človiček: Díky, no, pokud to tak cítíte, stále se ještě máte co společně naučit...
přidáno 26.01.2023 - 08:30
komentářů4(3.)
Tři rány osudu
komentovat nebudu.
Snad v pořadí třetí
nejsi nyní sám?
Osud by byl vystřídán.
Život tvůj má mnohá dějství.
Ony znají již tajemství.
Pokoj všem.
přidáno 26.01.2023 - 08:12
komentářů4(2.)
Štěstí je někdy dost plaché
přidáno 26.01.2023 - 06:55
komentářů4(1.)
tak to chodí... drž se
přidáno 26.01.2023 - 01:01
komentářů14(1.)
Výborný, není co vytknout, fakt rozmanitost uhlů a vrstev příběhu. Jen si uprav časování .Druhý odstavec začínáš přítomností (dorazil jsem) a pak to skočilo do vyprávění v čase minulém. Nevím co ti tam sedne víc. Jinak klobouk dolů.
přidáno 26.01.2023 - 00:45
komentářů9(6.)
Sasanka: Možná ani tolik nezáleží na tom, zda opustíme svůj kotec, město, stát či planetu, poněvadž sebou si bereme ven zase jen sebe a nic jiného o pocitu štěstí a radosti možná nerozhoduje. Šnek, mravenec nebo strom nevykazuji žádné dopady svého omezení v prostoru .
přidáno 26.01.2023 - 00:37
komentářů9(5.)
Dandy: Nerad opouštím verš, ale postoje se někdy zveršováním jakoby drolí. Tak improvizuji s články . Díky kámo.
přidáno 26.01.2023 - 00:34
komentářů9(4.)
Miňko: Osobně jsem mikroregionální človíček. Jakmile zmizne věž našeho kostela, tak nejsem doma. Mám to místo rád čím dál víc. A pak se podívám na nádherné panoramata světa a říkám si, jsem omezený tele nebo ne. To samé ale prožívám v vztazích. Je to dilema, kde mnohé dveře zavírám ba zazdívám, abych nemohl vstoupit.
přidáno 26.01.2023 - 00:19
komentářů9(3.)
Nádherně jsi to popsal. Dávám ve všem za pravdu, a to i z vlastní zkušenosti. Já se staral o selata na vojně, i když jen 6 týdnů, ale bylo to obdobné. Na druhou stranu, znám spoustu lidí, a to velmi dobrých lidí, kteří prožili celý svůj život ve své ohradě, ve svém teletníku či svinčíku, ve své vesnici, svém sídlišti, svém ohraničeném okolí, a přesto žili život šťastný a naplněný. Inu...
přidáno 26.01.2023 - 00:12
komentářů6(6.)
Miňko: Také děkuji.
přidáno 26.01.2023 - 00:08
komentářů6(5.)
Vždy pobavíš! Díky..
přidáno 26.01.2023 - 00:06
komentářů8(6.)
wojta: Ha ha ha... A já už doufal že mne pochválíš!!! Do pr... budu zkoušet dál....
přidáno 25.01.2023 - 23:13
komentářů2(2.)
Líbí se mi druhá půlka. To co před cokoliv je možná navíc.
přidáno 25.01.2023 - 23:08
komentářů2(1.)
Tý bláho... To je opravdu síla. Jsem okouzlen a rád, že jsem četl.
přidáno 25.01.2023 - 21:57
komentářů6(4.)
Dandy: Díky.
přidáno 25.01.2023 - 21:42
komentářů18(16.)
Nádherná, silná, nutí k zamyšlení a k tomu se do ní vracet.
přidáno 25.01.2023 - 19:02
komentářů6(3.)
Dobrý,až tak držet ji pod krkem
přidáno 25.01.2023 - 17:55
komentářů14(14.)
Z(a)tracená Duše: Velký dík.
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :
Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming