Kvítky slivoně se mi z tohoto souboru líbí nejvíc, je v nich zachycená jak naděje, tak i pomíjivost všeho.
veľká vďaka za preklad a sprostredkovanie týchto textov
Já dneska taky , přesně tyhle stavy
a tak mě tohle tvé dílko baví...
a tak mě tohle tvé dílko baví...
Jak už jsem psal jinde, ta specifická historická komika druhého textu je parádní.
Tmavá linka na obvodu vany se mi moc líbí, opět je to příklad toho, jak je správně zvolený detail pro haiku důležitý a jak autorovi umožňuje hrát si s elipsou.
snake_01: Díky za ohlas. Ti lidé se v mých haiku objevují více od doby, kdy jsem častěji v Praze :-)
Romane, je opravdu příjemné číst tvé texty a vidět tu všímavost ke všemu kolem.
Je zajímavé, nakolik jsou tvá haiku zabydlená lidmi. Pro Honzu Frolíka haiku slouží k zaznamenávání přírodního pozorování, všímá si přírodních detailů a pomalého plynutí času.
Tvá haiku jsou plná lidí.
Je zajímavé, nakolik jsou tvá haiku zabydlená lidmi. Pro Honzu Frolíka haiku slouží k zaznamenávání přírodního pozorování, všímá si přírodních detailů a pomalého plynutí času.
Tvá haiku jsou plná lidí.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Yarrod řekl o mr Scraper :Omae wa otaku janaika?!

