výhonky vína –
tlačí se
na okno kostela
Tahle je nejlepší, hezké první narozeniny :)
tlačí se
na okno kostela
Tahle je nejlepší, hezké první narozeniny :)
Poezie anonymity: Prosím tě nevykej mi, tady si všichni týkají pokud vím. A díky, že čteš ;)
Kdyby Vaše básně byly víno, konečně by mě zachutnalo. A pil bych ho na litry.
NeuroSoul: Trewfil ses mi nejen do autora, ale i do díla...
Hledač 01: Díky. Jo, je v ní smíšená nálada...
Lék na všechno... toho je nám třeba. Ať v kopřivách nebo za pecí... jednou zase budeme nahý... Obři i ti nevelcí
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}

