Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 13.06.2023 - 08:35
komentářů8(2.)
To je od bývalého?
přidáno 13.06.2023 - 08:27
komentářů8(1.)
kde nic není, alespoň nemá co mizet
přidáno 13.06.2023 - 07:20
komentářů6(5.)
Dovolím si dotaz- je někomu tady skutečně zle. To, že několik tisíc lidí si stále žije nad poměry z půjček, které nejsou schopni bez pomoci státu splatit , to že spousta sociálně slabších odtáhnou ,,za lepším" po Evropě a budou nahrazeni postupným dosídlováním občany jiné barvy pleti a náboženství, to až vláda se přestane hašteřit o koryta a začne konečně plnit svou povinnost- vládnout pro lidi, to až se změní přístup k vývozu kapitálu mimo republiku, to až se posvítí na korupci, hospodářskou kriminalitu a budou padat hlavy zodpovědných, to až si občané najdou znovu svo ztracenou hrdost a poctu, žít v této zemi, to bude skutečně zle.
Ale komu .....?
Je to jako křížovka, dosaďte si patřičná slova a vyjde vám tajenka ..... .
přidáno 13.06.2023 - 07:08
komentářů9(7.)
Jak výstižné ! Souhlas.
přidáno 13.06.2023 - 07:07
komentářů8(5.)
To je pěkně rozverné ! Díky
přidáno 13.06.2023 - 07:02
komentářů4(1.)
Líbí se mi velice. Houbičky se rády mají, vždycky k sobě pospíchají.
přidáno 12.06.2023 - 22:01
komentářů9(1.)
Je to lepší než předchozí povídka. Lépe se to čte a lépe se v tom orientuje. To vkládání jednoho volného řádku mezi odstavci rozhodně zvyšuje přehlednost. Děj je více zapamatovatelný než v předchozí povídce. Asi děj minule tříštilo to časté prolínání mezi událostmi a komentářem postavy.

Postavy jsou nevyváženě charakterizovány. Vlastně pořádně nechápu kolik jich tam ve skutečnosti je: biochemik, fyziotechnik, chemik, technik, biolog, téměř dospělá dívka, matka. Ovšem mate mě to. Nejsem si jistý jestli technik je současně fyziotechnik a biolog vlastně biochemik a chemik také biochemik. Tak nevím jestli jsou výzkumníci dva nebo jich je pět.

Současně mam pocit, že o téměř dospělé dívce a její matce toho vím o něco více než o samotných výzkumnících.

Celkově mě povídka pobavila.
přidáno 12.06.2023 - 21:53
komentářů8(4.)
Já jela vlakem na druhou stranu a to ještě za střízliva. To je ale...:D
přidáno 12.06.2023 - 21:49
komentářů10(10.)
Koala: Pozorovatel co vnimá,težko vněmy pozukrývá
přidáno 12.06.2023 - 21:47
komentářů4(4.)
Psavec: Kytky svoji krásou ktere oci neupasou.
Bzukot hmyzu potporuji lidskou mýzu.
Perleť křidel motýly chmury hnedle rozptýlý.
přidáno 12.06.2023 - 21:23
komentářů23(19.)
Děkuju, mám to.. nemusí být vše o emocích. Ten obraz vidím a cítím i to zpřítomnění, díky kterému mohla vzniknout tahle báseň.
přidáno 12.06.2023 - 21:10
komentářů6(6.)
Ano,po lesích jsem na kole najezdil tisíce kilometrů.
přidáno 12.06.2023 - 19:47
komentářů8(3.)
To mě vážně baví!
přidáno 12.06.2023 - 19:41
komentářů23(18.)
Koala: jsem ráda, žes neodešel zklamán:-), díky.
přidáno 12.06.2023 - 19:40
komentářů23(17.)
zaseja: taky tě ráda čtu. To ale víš...
přidáno 12.06.2023 - 19:08
komentářů5(5.)
Pěkný.
To mi připomnělo jeden moment z vojny, když se jednomu spoluvojákovi odněkud z východní části Československa ztratila nějaká část výstroje, už nevím co, tak prohlásil:
"Ujebali mi, aj já dakomu ujebem..."
přidáno 12.06.2023 - 19:06
komentářů4(3.)
Povedená mini.
přidáno 12.06.2023 - 19:05
komentářů4(2.)
Ze všeho si můžeme udělat srandu. Dobrý...
přidáno 12.06.2023 - 19:03
komentářů3(3.)
Moc pěkný. Javor je s tím asi smířen...
přidáno 12.06.2023 - 19:02
komentářů8(2.)
Psavec: Díky. :)
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming