Gora: když myslíte, že je brilantní nápad vtahovat "profesionální pohled" do textu mluvícím o depresi, směle do toho.
Krásno se kolem šíří.
Hle srdce na talíří.
Však lépe je mu v hrudi.
Vžd,ť porcelán studí.
Hle srdce na talíří.
Však lépe je mu v hrudi.
Vžd,ť porcelán studí.
Sasanka: Děkuji za komentář lepší předlohy. To mám příležitost ku rdění...
Otevřenost duše
a srdce na talíři
zní to jednoduše
však emoce to víří :)
a srdce na talíři
zní to jednoduše
však emoce to víří :)
Nápad se mi jeví jako super. Požít optimismus :-). A závěrečná myšlenka, že každej doušek optimismu jednou vyprchá, ta obava, že určitě zas, to je postřeh ze života, byť to bylo myšlený jako hříčka.
Velmi zábavné. Jen ta předposlední sloka je slabší
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Amy.mousse řekla o Mitzi :Promiň...

