Gora: Souhlasím, i různé novodobé obměny nejsou pro mne, klasika příroda 5-7-5 a basta
Slátaniny je docela přesný výraz pro tvorbu mnohých:-).
Dala bych - ústa narostla /ne narostly/, jinak jsem si početla, hlavně druhá strofa mi přijde trefná a ze života.
Dala bych - ústa narostla /ne narostly/, jinak jsem si početla, hlavně druhá strofa mi přijde trefná a ze života.
Vraždit špatnou náladu by nemělo být jen výsadou básníků:-).
Ahoj, doporučuji nejdřív si něco o haiku přečíst---např. zde u autora snake_01.
pedvo: Není zač. Hledat chyby na druhých je jednoduší, než hledat ty svoje :))))) Těším se, až něco nového napíšeš.
Moc pěkné,brouzdám se lánem pšenice kde mi vykvet vlčí mák.
Naděje a vyra v dobro dava sílu.
Duše by byla od valchy rozdrncana sama boule.
Takhle ji nechat zatancovat ve vodnim toku.
Naděje a vyra v dobro dava sílu.
Duše by byla od valchy rozdrncana sama boule.
Takhle ji nechat zatancovat ve vodnim toku.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.

