Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 10.06.2023 - 22:53
komentářů4(3.)
Gora: Souhlasím, i různé novodobé obměny nejsou pro mne, klasika příroda 5-7-5 a basta
přidáno 10.06.2023 - 22:51
komentářů8(1.)
Povedené
přidáno 10.06.2023 - 22:39
komentářů6(4.)
Díky.
Jsou to hrozné směny 13 hodin.
přidáno 10.06.2023 - 21:42
komentářů6(6.)
Miňko: Díky. Díky. Díky. :)
přidáno 10.06.2023 - 21:27
komentářů4(1.)
Slátaniny je docela přesný výraz pro tvorbu mnohých:-).
Dala bych - ústa narostla /ne narostly/, jinak jsem si početla, hlavně druhá strofa mi přijde trefná a ze života.
přidáno 10.06.2023 - 21:20
komentářů7(4.)
Vraždit špatnou náladu by nemělo být jen výsadou básníků:-).
přidáno 10.06.2023 - 21:19
komentářů6(3.)
Lepší škrpále než lodičky na nohou:-)
přidáno 10.06.2023 - 21:18
komentářů4(2.)
Ahoj, doporučuji nejdřív si něco o haiku přečíst---např. zde u autora snake_01.
přidáno 10.06.2023 - 20:30
komentářů6(2.)
Díky
přidáno 10.06.2023 - 20:17
komentářů4(1.)
Dobrá mini.
přidáno 10.06.2023 - 20:16
komentářů6(1.)
Příroda je pohlazení po duši.
přidáno 10.06.2023 - 20:13
komentářů7(3.)
Parádní kousek, Sasanko.
přidáno 10.06.2023 - 20:08
komentářů8(6.)
Na smutnou notečku.
přidáno 10.06.2023 - 20:02
komentářů4(3.)
Výjimečný počin. Moc se mi líbí.
přidáno 10.06.2023 - 15:19
komentářů4(2.)
zaseja: každý sám sobě
přidáno 10.06.2023 - 15:12
komentářů3(3.)
pedvo: Není zač. Hledat chyby na druhých je jednoduší, než hledat ty svoje :))))) Těším se, až něco nového napíšeš.
přidáno 10.06.2023 - 14:46
komentářů4(1.)
kdo to zaručí?
přidáno 10.06.2023 - 14:28
komentářů8(5.)
Je v tom smutek, ale napsané je to výjimečně.
přidáno 10.06.2023 - 14:08
komentářů8(4.)
Dandy: Vůně chleba má nádech smutna? Ach Bože, Dandy.
přidáno 10.06.2023 - 13:34
komentářů7(2.)
Moc pěkné,brouzdám se lánem pšenice kde mi vykvet vlčí mák.
Naděje a vyra v dobro dava sílu.
Duše by byla od valchy rozdrncana sama boule.
Takhle ji nechat zatancovat ve vodnim toku.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming