Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 12.06.2023 - 15:10
komentářů9(9.)
Ano, ten kontrast se mi tam moc líbí.
přidáno 12.06.2023 - 14:28
komentářů5(3.)
Hezké.
přidáno 12.06.2023 - 12:33
komentářů10(8.)
Hanulka: Děkuji za návštěvu.
přidáno 12.06.2023 - 12:28
komentářů10(7.)
Hezké ! Děkuji.
přidáno 12.06.2023 - 12:26
komentářů23(10.)
Výstižné a hezké !
přidáno 12.06.2023 - 12:06
komentářů23(9.)
minimalismus haiku je půvabný, když má v sobě přesně ten odlesk fantasie, který tady září zlatě...krásná atmosféra
přidáno 12.06.2023 - 11:03
komentářů5(2.)
Trochublázen: Mno... na Homérovic pojetí mám trochu jiný náhled, každopádně jsem mu tam k jeho tvorbě přidal jedno haiku do komentu, myslím, že bude, dle jeho asociálního pohledu, podle jeho gusta.
Tobě díky
přidáno 12.06.2023 - 10:58
komentářů4(4.)
(ať máš těch úchyláren více)

Vylížu pekáč
přemilé kuchařince
na rybím trhu
přidáno 12.06.2023 - 10:34
komentářů10(6.)
Sasanka: Ošizena ocopak?Dik za přečtení.
přidáno 12.06.2023 - 10:22
komentářů6(4.)
Psavec: tak nějak...
přidáno 12.06.2023 - 10:22
komentářů6(3.)
Ginnare: O tom to je o stáří a jeho směšnosti a o bolesti starce, který si to vše uvědomuje, protože mu ještě zpuchřelost nevyzobala rozum. Odkazuji na Goetha.
Ovšem je to spíš epigram než bolestné prozření. Rád si ponechám svou pošetilost.
přidáno 12.06.2023 - 10:19
komentářů8(8.)
Ginnare: Děkuji a těší mě tvé náhlé zjevení.
přidáno 12.06.2023 - 10:18
komentářů6(3.)
Netradičně pozitivní, tradičně netuctový
přidáno 12.06.2023 - 10:18
komentářů7(7.)
Ginnare: Myslím, že jsem bez nároku.
přidáno 12.06.2023 - 09:49
komentářů5(1.)
Zdaleka nejlepší haiku je to Homérovo Anti, ale tohle dílko mi také přijde zajímavé
přidáno 12.06.2023 - 09:03
komentářů4(1.)
Celkem vtipná minibáseň.
přidáno 12.06.2023 - 09:02
komentářů6(2.)
Dobré... poklidnější dílko...
má první brigáda /ve 14 na 6 hodin denně/ byla v zahradnictví a měla něco hezkého do sebe.
přidáno 12.06.2023 - 09:00
komentářů23(8.)
Karpatský: děkuju!
přidáno 12.06.2023 - 09:00
komentářů23(7.)
Hledač 01: nesouhlasím
přidáno 12.06.2023 - 07:38
komentářů23(6.)
viem si to predstaviť
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :
Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming