Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 15.06.2023 - 10:17
komentářů9(5.)
mannaz: Díky za ocenění. Jsem rád, že se líbí.
LudvíkRoiSoleil: Reagoval jsem na tvé "Tak nevím jestli jsou výzkumníci dva nebo jich je pět." Místo biochemik jsem napsal chemik, jednou biolog. Místo fyziotechnik jenom technik. Ta slova jsou tam obsažená, a když čtenář ví, že jsou jen dva, tak jsem předpokládal, že přiřazení je jasné. S Jidřichem a Pánem z Lipé máš pravdu, nicméně jednou napsat Jindřich z Lipé a podruhé Pán z Lipé už by bylo jasné - a tento příklad je přesnější. Že někdo bude až takhle uvažovat nad mým dílkem bych nečekal a těší mě to. Ahoj.
přidáno 15.06.2023 - 08:48
komentářů16(4.)
Hanulka: Děkuji. Jsem potěšen.
přidáno 15.06.2023 - 08:48
komentářů16(3.)
kmotrov: Moc si vážím a děkuji.
přidáno 15.06.2023 - 08:24
komentářů16(2.)
Smutná, ale krásná. Děkuji !
přidáno 15.06.2023 - 08:16
komentářů8(3.)
Při čtení mi naběhla husí kůže. Ale cením odvahu to napsat a děkuji !
přidáno 15.06.2023 - 08:08
komentářů8(2.)
Obsah mi nahání obavy a strach.
Jinak asi nejlepší věc, co jsi napsal.
přidáno 15.06.2023 - 07:31
komentářů16(1.)
Tohle je obsahově hodně silný. I dost plný a nápaditý. Nejsem odborník na vázaný verš, negramatické rýmy báseň vždy osvěží. stáří/sváří, sil/rozrazil, kříži/tíží. Pěkný rýmy.

Početl jsem si.
přidáno 14.06.2023 - 23:01
komentářů4(4.)
Poezie anonymity: díky kolego..
přidáno 14.06.2023 - 22:23
komentářů8(8.)
Obsah je příjemný, dobře se mi četl. Asi bych se rozhodla, zda dodržovat interpunkci anebo ji všude vynechat...
přidáno 14.06.2023 - 22:02
komentářů4(3.)
Vítej mezi námi a i nadále nám přinášej taková provedená díla.
přidáno 14.06.2023 - 22:02
komentářů7(6.)
páčia sa mi všetky
přidáno 14.06.2023 - 21:22
komentářů8(1.)
No tak tohle je kurva dobrý..
přidáno 14.06.2023 - 16:46
komentářů9(4.)
pedvo: No počkej to si nerozumíme. Já si samozřejmě pamatoval že "posádka průzkumné lodi, tvořená jím a fyziotechnikem". Naopak chci tím říci, že později v příběhu jsi postavy pojmenoval matoucím způsobem. Uznej sám, že když se jednou zmíníš o biologovi a podruhé o technikovi, že to vyznívá jako dvě různé postavy než biochemik a fiziotechnik . I když z kontextu toho co píšeš jsem si to nějak odvodil, ale matoucí to bylo velmi.

Příklad: Kdybych třeba namátkou se ti zmínil o postavě Jindřich a později se zmínil o Pánu z Lipé, tak pokud nebudeš znát historii, nebudeš vědět, že jde o jednu a totéž postavu tedy Jindřich z Lipé. Notabene když v té době také žil i Jindřich Korutanský. Takže když bych mluvil o Jindřichovi nebudeš vědět kterého mam namysli. Asi by si to pochopil z kontextu textu, ale dá ti to práci.
přidáno 14.06.2023 - 16:37
komentářů7(5.)
Psavec: Jak to víš? :-) I to jsem dělal, leč v tomto případě mi došlo, že se sádrou na ruce ji prostě neobejmu.
přidáno 14.06.2023 - 15:18
komentářů2(2.)
Hezká.
přidáno 14.06.2023 - 15:17
komentářů8(7.)
Psavec: zaseja: Dandy: Hledač 01: Mlčeti Zlato: Hanulka: Děkuji všem za přečtení a pěkné komentáře.
přidáno 14.06.2023 - 15:15
komentářů8(6.)
Láskyplná.
přidáno 14.06.2023 - 15:04
komentářů4(2.)
Díky moc.
přidáno 14.06.2023 - 14:46
komentářů9(3.)
Super nápad se zeleným mužíkem. Tahle verze balady se mi líbí víc, než ta od Erbena.
přidáno 14.06.2023 - 13:50
komentářů9(2.)
LudvíkRoiSoleil: Jsou dva, jak plyne ze začátku druhého odstavce. Asi bych si měl uvědomit, že tak pečlivě nikdo nečte, aby si takové podrobnosti ukládal do hlavy napotom.
Povídka je parafrází na Erbenova Vodníka.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Sokolička řekla o Adrianne Nesser :
Pro mě hodně zvláštní a silná slečna... Její básničky mě vždycky něčím dostanou a proto je ráda čtu. Adrianne, jsem ráda, že jsem ti mohla trochu nakouknout do duše, buď přesně taková, jaká chceš bejt! (Protože to jsi ty...)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming