zaseja: syrda: Sasanka: Psavec: Mlčeti Zlato: Miňko: mannaz: koiška: Hledač 01: Gora: Dandy: Všem ze srdce děkuji za komentáře.
Martin Patřičný: Souhlas. Tady v tom dílku je to tedy častokrát, ale je to jen fikce...
zaseja: To musela být sranda :) Já měla první číro až v šestnácti a na svou koženou bundu vzpomínám s láskou do dnes. Manžel mi číro zakázal a ani synovi ho nedovolí. Škoda no :D
Taky miluju tenhle přechod z jara do léta, kdy všechno ožívá. Moc se mi tvůj pocitový obraz léta líbí.
Letní bouřka je krásná. Přinese úlevu od žáru a vyčistí vzduch. A já tady tu úlevu a očistu cítím. Moc povedená!
Brýlemi mámení si vybíráme padnoucí náhubky a ještě si u toho chrochtáme.
zlatý starý časy punkových vzdorů...zrovna tuhle jsem si vzpomněl na svůj kožený kabát po tátovi, který jsem si pošil stříbrnými řetízky a strašil báby v sámošce svým hustým čírem :D
kde to asi všechno je?
kde to asi všechno je?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Severak řekl o Death.on.line :místní Bukowski

