.. ze sbírky Všehomíra
přidáno 16.09.2014
hodnoceno 16
čteno 1692(24)
posláno 0
Má její oči.
přidáno 05.07.2013
hodnoceno 6
čteno 1382(21)
posláno 0
Zatím jsem sem vkládala jen samé básničky, ale pravdou je, že můj "obor" vždycky byla spíš povídka... ...Zatančíme si...?
přidáno 03.04.2008
hodnoceno 7
čteno 1620(38)
posláno 0
Apollonský= krásný, kyklopský= velký... jen pro ty, co by třeba neuměli číst mezi řádky...:-) --- kritiku snesu ---
přidáno 29.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1629(19)
posláno 0
Trochu krátké, ale Jamellie už naléhala... :D
přidáno 02.09.2013
hodnoceno 8
čteno 1444(17)
posláno 0
Reflexe
přidáno 19.01.2008
hodnoceno 15
čteno 1851(36)
posláno 0
Napsáno jako rozloučení
přidáno 15.04.2008
hodnoceno 4
čteno 1270(21)
posláno 0
....ji neHledej !! :-) --- Sem s pořádnou kritikou, něco snesu!:-D ---
přidáno 30.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1649(20)
posláno 0
Je to nejspíš trochu divné dílo, ale nechtěla jsem, aby mělo pokračování, ale i tak jsem ho chtěla napsat. Napadlo mě při procházce v lese a no... nedalo mi to.
přidáno 30.12.2013
hodnoceno 6
čteno 1429(17)
posláno 0
přidáno 21.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1537(15)
posláno 0
Je lepší ztrácet...? Nebo nacházet?
přidáno 21.04.2008
hodnoceno 6
čteno 1822(24)
posláno 0
V Strážovských vrchoch, na stráži, nech ma môj anjel postráži...
přidáno 31.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1623(10)
posláno 0
Apokalyptická mikropovídka.
přidáno 26.01.2014
hodnoceno 10
čteno 1375(15)
posláno 0
Starší, z literu, myslím, že si to zaslouží, být znovu obnovena, mám ji moc rád... přestože je smutná
přidáno 24.01.2008
hodnoceno 11
čteno 2299(46)
posláno 0
Malé povzdechnutí...
přidáno 22.04.2008
hodnoceno 9
čteno 1532(26)
posláno 0
:-) Kritika, kritika, kritika, kritika- SEM s ní :-)
přidáno 01.01.2008
hodnoceno 8
čteno 1732(24)
posláno 0
Pořád stejně pomalu...
přidáno 26.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1883(36)
posláno 0
Jedna starší dialogová. Věnováno všem, kteří ví, co znamená někoho ztratit...
přidáno 17.05.2008
hodnoceno 9
čteno 1649(26)
posláno 0
-- pokaždé nevím, co sem napsat :)--
přidáno 02.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1421(17)
posláno 0
Osobní..když budete číst jen velká písmena názvu, dostanete vzkaz ode mě-pro mě:D co mi stejně vůbec nepomáhá...povídka nic moc, sem s kritikou, prostě jen vůbec nejde o psaní:)
přidáno 27.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1460(22)
posláno 0
1|2

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming