Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 20.10.2022 - 16:55
komentářů11(10.)
Prem: Honzo, díky. Tohle je přesně ten text, který se sem do školy hodí. Já si to rád zopakuji - opakování je matkou moudrosti - a jiní se přiučí. Jak říkala Katka ve Vidimi, z komentářů pod konkrétním dílem se dá hodně pochopit.
přidáno 20.10.2022 - 15:58
komentářů3(3.)
Ten konec se mi líbí nejvíc.
přidáno 20.10.2022 - 15:51
komentářů5(5.)
Zajímavá.
přidáno 20.10.2022 - 15:42
komentářů3(3.)
No ja, není nad to se uskromnit .
přidáno 20.10.2022 - 15:27
komentářů9(2.)
Hodně zvláštní,ale pěkná.
přidáno 20.10.2022 - 14:50
komentářů3(1.)
Hezký :-D
přidáno 20.10.2022 - 14:02
komentářů9(1.)
Zajímavá, líbí se mi
přidáno 20.10.2022 - 13:11
komentářů12(8.)
Nezvaný: no - budu se těšit.
přidáno 20.10.2022 - 12:55
komentářů6(4.)
Lenča: Díky moc.
přidáno 20.10.2022 - 12:45
komentářů4(3.)
Je to dobré.
přidáno 20.10.2022 - 10:46
komentářů12(7.)
Nezvaný: "Vezmi své haiku tisíckrát na rty, než je vypustíš." (Matsuo Basho) ... :)
přidáno 20.10.2022 - 10:45
komentářů12(6.)
Myslím, že neuniká nic. Byl to jen můj velmi špatný pokus o Haiku. Pokusím se to vylepšit.
přidáno 20.10.2022 - 10:43
komentářů12(5.)
Prem: Myslel jsem, že jo a jak psala výše Gora 5-7-5 opravdu nestačí. Tvorba Haiku je těžší než se zdá a já sem příště dám až nějaké dílko dovedené téměř k dokonalosti.
přidáno 20.10.2022 - 10:37
komentářů12(4.)
Gora: Děkuji za upřímnost. Mě kritika neuráží, naopak si jí cením. Zrovna tyhle dvě jsem asi sem neměl dávat, ale včera se mi zdály lepší po láhvi vína :-) Myslel jsem, že ta druhá, nazvu to miniatura, je celkem dobrá.
přidáno 20.10.2022 - 10:00
komentářů12(3.)
Cením si, Nezvaný, tvých pokusů, ale podle mne jsi /zatím/ nepochopil základy tvorby haiku. Přijde mi, že do každé řádky nasázíš cokoli, jen aby to splnilo 5/7/5 - a to opravdu nestačí. Promiň za upřímnost.
Např. tvé

Návrat tmavých rán
veverka spí na stromě
svítí trolejbus.

myslím, že jsi chtěl vyjádřit něco ve smyslu:

ráno ještě tma -
však světla trolejbusu
svítí do oken

veverka se mi tam opravdu již nevešla:-))
i to, co jsem zimprovizovala, je však miniatura, ne haiku, ale aspoň snad o něčem.
přidáno 20.10.2022 - 09:40
komentářů16(16.)
SSS: Když píšu, tak si je taky někdy přeříkávám a já moc a moc děkuju za přípis.
přidáno 20.10.2022 - 09:35
komentářů12(2.)
Ani já se nechytám... A jelikož jsme ve škole a zajímají mě pohledy i motivace z druhé strany, tak se přímo zeptám autora – Proč si myslíš, že jsou tyto texty haiku?
přidáno 20.10.2022 - 09:32
komentářů12(10.)
Psavec:dík moc...
přidáno 20.10.2022 - 09:32
komentářů12(9.)
Modřín: děkuju!
přidáno 20.10.2022 - 09:32
komentářů12(8.)
človiček: díky ti za rýmovanou odezvu.
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Lasak řekl o Cecidit angelus :
Chcete vědět, co vám dá tato stránka? Podívejte se na tuhle slečnu. Sice nedokážeme vytvořit talent, ale talent, který máte vám zde dokáží rozvinout do takové míry, že z vás mohou být úžasní psanci. Stručně řečeno. Tahle slečna je otevřená konstruktivní kritice do takové míry, že už teď píše perfektní díla.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming