Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 18.10.2022 - 23:38
komentářů7(7.)
Jestli tohle téma,tak jedině takhle...je to pro mě stravitelnější.
přidáno 18.10.2022 - 23:32
komentářů6(6.)
Hezká hádanka,kdo hádá? Ty nebo ti zaklínači ;)
přidáno 18.10.2022 - 23:24
komentářů4(4.)
Fuj mám pocit že to prožívám.
přidáno 18.10.2022 - 23:13
komentářů5(5.)
Moc líbí,tak teď nevím malovat milování nebo milovat malování ;)
přidáno 18.10.2022 - 22:21
komentářů23(23.)
Je to dobrý, přesně popsána pocitovka..
přidáno 18.10.2022 - 22:02
komentářů9(5.)
Těžko říci něco jiného, vše už bylo řečeno.
Za mne také vedou třešňové listy, asi bych změnil slovosled ve druhém verši, ale... Romane, krása.
přidáno 18.10.2022 - 21:55
komentářů11(7.)
Darmošlap1960: Prem: díky za vysvětlení.
Narazil jsem napodobná haiku a vím od Romana, že by se slova opakovat neměla, nemají-li opačný význam. Peťa Šulák mi zase radil, že se má vše zbytečné osekat.
Ano, je to svým způsobem šťouchnutí, ale opravdový zájem o váš názor převládá. Je zapotřebí, aspoň tolik mám v poznámkách z Vidimi, šířit teorii a neustále ji opakovat. Jak lépe se učit, než na příkladech. A to i špatných.
přidáno 18.10.2022 - 21:37
komentářů9(4.)
páči sa mi aj tretie ale prvé dve ho zatienili
přidáno 18.10.2022 - 21:33
komentářů8(5.)
vydarené
přidáno 18.10.2022 - 21:29
komentářů4(2.)
Lenča: Lenko dík.Mám ktomu i fotky.
ale tu slečnu jsem potkal o dvě hoďky později.
Cvalala pěšinou od dubu.
přidáno 18.10.2022 - 21:14
komentářů4(2.)
Lenča: Děkuji za odezvu. Člověk prý potřebuje zhruba deset tisíc hodin, aby v něčem vynikl. Uvidíme jestlí se za tu dobu někde posunu :)
přidáno 18.10.2022 - 21:12
komentářů4(4.)
Žádný okamžik není obyčejný.(pokojný bojovník)
přidáno 18.10.2022 - 21:07
komentářů9(6.)
Nehledejme boha venku, když on sám sebe hledá v Nás.
přidáno 18.10.2022 - 20:13
komentářů11(10.)
Tvoje starší dílko. Nemůžu už si ale vybavit... Jak znělo původně?


Pavlův motiv znám důvěrně z chalupy, také moc hezký, Honzíkova podoba textu je nápaditá.
přidáno 18.10.2022 - 19:59
komentářů4(1.)
Krásně vykreslený moment...
přidáno 18.10.2022 - 19:59
komentářů9(3.)
V mailu jsem zapomněl odeslat všem, proto komentář vkládám ještě sem:

prostřední text se mi velmi líbí, sice tam striktně vzato není kireji, ale nepřijde mi to v tomto případě jako přitěžující okolnost, protože kireji by klidně mohlo být na konci druhého verše v podobě pomlčky a význam textu by se nezměnil. Ta představa třešňových listů a dvojího pohybu - to je krása.

A tuším, že s mírnou obměnou by mohla existovat i jarní varianta :-)
přidáno 18.10.2022 - 19:57
komentářů9(5.)
Za mě úžasně přesně vyjádřený vývoj duše...
přidáno 18.10.2022 - 19:55
komentářů4(1.)
Obsahově se mi líbí, na prvotinu povedená dle mého názoru, taky jsem takhle ze začátku psala. Ať se daří psát, vyjadřovat dál a vylepšovat své tvoření...
přidáno 18.10.2022 - 19:30
komentářů9(2.)
Četla jsem nejdřív "jinde" a také mne nejvíc oslovilo prostřední. Třešňové listy jsou skvělé.
přidáno 18.10.2022 - 19:27
komentářů8(4.)
Ačkoli jsem na Řípu nebyla, na kopec vystupuji často přes 30 let... Jaká úleva jít taky občas z kopce.
Pěkně napsané, autenticky, jak má být...

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming