Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 17.02.2023 - 10:49
komentářů5(5.)
takovou radost bychom si měli nadělovat každý den:-)moc hezké
přidáno 17.02.2023 - 10:48
komentářů10(7.)
to je milé) něžně jako pápěří .-)
přidáno 17.02.2023 - 10:45
komentářů12(9.)
....a "tak už to v pohádkách bylo, jedlo se , zpívalo , pilo"
přidáno 17.02.2023 - 09:38
komentářů3(3.)
Hodně dobrý.
přidáno 17.02.2023 - 08:52
komentářů10(5.)
Ziny: Ziny to objevil hned. No jasně, vstoupil jsem s vnučkami do obchodu s keramikou a jejich nenechavé ruce mi dělaly na čele vrásky. Uhlídat je bylo takřka nemožné a že by poslechly, to ani náhodou. Vlivem liberální výchovy mé dcery si dělají co chtějí a na dospělé zvysoka...
přidáno 17.02.2023 - 08:50
komentářů12(11.)
Ziny: Máš pravdu, Ziny, tady o velbloudu není ani slovo. Jsem nějak zatížený roky, kdy jsem bibli četl zleva doprava a odshora dolů i naopak :-)
přidáno 17.02.2023 - 08:15
komentářů4(1.)
Asi ne! Jen hezky zůstaň masem živým. Ovšem napsané je to moc hezky...
přidáno 17.02.2023 - 07:29
komentářů6(2.)
Psavec: Díky
přidáno 17.02.2023 - 07:29
komentářů6(6.)
človiček: Nehraji,ale některá hudba uchvacuje
přidáno 17.02.2023 - 05:07
komentářů10(6.)
zaseja: Psavec: Koala: Dandy: Daisy Moore: Díky...
přidáno 17.02.2023 - 00:34
komentářů6(1.)
To slyšet je lepší než pláč.
přidáno 17.02.2023 - 00:31
komentářů8(8.)
Gora: Díky.
přidáno 17.02.2023 - 00:24
komentářů2(1.)
Paráda, lepší než nějaký dokument ;)
přidáno 16.02.2023 - 23:16
komentářů4(3.)
Psavec: Jo, to je fakt. A pro básníky taky; ahoj.
Miňko: Dík za uznání.
přidáno 16.02.2023 - 22:26
komentářů6(5.)
Hraješ na něco ? nebo jsi jen posluchač?
přidáno 16.02.2023 - 22:22
komentářů5(2.)
Plavecký kurz jsem prodělal
život jemně podělal.
Za vílou já klidně skočím
nejen vlasy(těch je málo)
přitom smočím.(ujednáno)
(-:
přidáno 16.02.2023 - 21:53
komentářů5(5.)
človiček: tyjo, to je hrozně hezky řečený. No já jsem něco tady potřeboval najít, tak jsem se hrabal ve svých starých básničkách (někdy jsem se zasmál, někdy zastyděl) a nedalo mi po tom všem na tenhle komentář neodepsat. Děkuju
přidáno 16.02.2023 - 21:51
komentářů5(4.)
Kaplan: To jsem moc rád, potkal jsem pár traumatizovaných jedinců co svoje tatínky našly při tom neuctivém vznášení, nikdy to nevymazaly. Život je někdy těžký, ale v pláči se oplachují poklady. Vždy se nakonec vyplaví zrníčka lásky skryté mezi nánosy písku v pánvi zlatokopa.
přidáno 16.02.2023 - 21:30
komentářů10(4.)
Ziny: hm, tys na to asi přišel... v tom případě pěkné!!
přidáno 16.02.2023 - 21:23
komentářů5(3.)
človiček: o pět let později, než jsem tohle napsal, jsem stál na půdě s lanem kolem krku a pomalu povoloval nohy v kolenách. V ty chvíli jsem průlezem viděl dolů do garáže svou tříletou dceru, jak mě zmateně hledá a volá k obědu. V tu chvíli jsem si uvědomil, že ať to mám v životě jakkoliv na hovno, tohle tý holce nemůžu udělat. Bylo to dobrý rozhodnutí, za který dosneška děkuju Bohu
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :
Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming