takovou radost bychom si měli nadělovat každý den:-)moc hezké
....a "tak už to v pohádkách bylo, jedlo se , zpívalo , pilo"
Ziny: Ziny to objevil hned. No jasně, vstoupil jsem s vnučkami do obchodu s keramikou a jejich nenechavé ruce mi dělaly na čele vrásky. Uhlídat je bylo takřka nemožné a že by poslechly, to ani náhodou. Vlivem liberální výchovy mé dcery si dělají co chtějí a na dospělé zvysoka...
Ziny: Máš pravdu, Ziny, tady o velbloudu není ani slovo. Jsem nějak zatížený roky, kdy jsem bibli četl zleva doprava a odshora dolů i naopak :-)
Asi ne! Jen hezky zůstaň masem živým. Ovšem napsané je to moc hezky...
Psavec: Jo, to je fakt. A pro básníky taky; ahoj.
Miňko: Dík za uznání.
Miňko: Dík za uznání.
Plavecký kurz jsem prodělal
život jemně podělal.
Za vílou já klidně skočím
nejen vlasy(těch je málo)
přitom smočím.(ujednáno)
(-:
život jemně podělal.
Za vílou já klidně skočím
nejen vlasy(těch je málo)
přitom smočím.(ujednáno)
(-:
človiček: tyjo, to je hrozně hezky řečený. No já jsem něco tady potřeboval najít, tak jsem se hrabal ve svých starých básničkách (někdy jsem se zasmál, někdy zastyděl) a nedalo mi po tom všem na tenhle komentář neodepsat. Děkuju
Kaplan: To jsem moc rád, potkal jsem pár traumatizovaných jedinců co svoje tatínky našly při tom neuctivém vznášení, nikdy to nevymazaly. Život je někdy těžký, ale v pláči se oplachují poklady. Vždy se nakonec vyplaví zrníčka lásky skryté mezi nánosy písku v pánvi zlatokopa.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Singularis řekla o Amelie M. :Ráda přemýšlí nad různými věcmi (jako třeba nekonečno), má ráda myšlenky a dovede skombinovat rozum a cit.

