Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 09.03.2023 - 13:42
komentářů7(7.)
Moc hezká a pravda pěkně zabalená. Jsem kozoroh a bývalý noční pařmen, takže přeji hodně trpělivosti a jestli jste ještě spolu,tak doporučuji tvrdý úder na probrání do reality ;)
přidáno 09.03.2023 - 08:16
komentářů4(3.)
Konečně plné dílo v této kategorii
přidáno 09.03.2023 - 01:11
komentářů22(22.)
Už tě nějakou chvilku čtu a tahle mě mile překvapila :)
přidáno 09.03.2023 - 01:06
komentářů9(9.)
Pěkná a recyklační :)
přidáno 09.03.2023 - 00:48
komentářů10(10.)
Skvělá.
přidáno 09.03.2023 - 00:07
komentářů6(5.)
Píše ti to moc dobře, super.
přidáno 09.03.2023 - 00:04
komentářů2(1.)
Vtipně píšeš, je to fajn.
přidáno 08.03.2023 - 21:47
komentářů6(4.)
Dandy: Martin42: Sasanka: Díky moc všem
přidáno 08.03.2023 - 20:05
komentářů4(2.)
Zajimave kolik tvorečků se tam vyskytne
přidáno 08.03.2023 - 20:05
komentářů17(16.)
Jo tak tahle je pecka :)
přidáno 08.03.2023 - 19:55
komentářů23(23.)
Snažila jsem si představit jak plavu v těch korunách opadaných stromů,ale nějak mi to moc nešlo. Ten závěr je moc pěkný i když depresivní jako...
přidáno 08.03.2023 - 19:12
komentářů2(2.)
Díky,raději si je jen tak povidám.
přidáno 08.03.2023 - 18:48
komentářů2(1.)
Tak ať se slova úspěšně množí.
přidáno 08.03.2023 - 18:45
komentářů3(2.)
Pěkná miniaturka, ale ty nesmysly se stále vrací.
přidáno 08.03.2023 - 18:42
komentářů4(1.)
Tohle je povedené.
přidáno 08.03.2023 - 12:51
komentářů6(3.)
Pěkné odstavce a slova vnich.Ach dětství to dávno odvál čas,vnučka kope v dupačkách,povídání nemá překladače,bez mami potoky jsou pláče.
přidáno 08.03.2023 - 12:44
komentářů3(1.)
Pěkná.
Moci tak vypnout mysl
přidáno 08.03.2023 - 11:36
komentářů6(2.)
Hezká:) hmm...
přidáno 08.03.2023 - 01:47
komentářů4(4.)
Moc milá.
přidáno 08.03.2023 - 01:40
komentářů5(5.)
Pravdivá :)
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :
Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming