Moc hezká a pravda pěkně zabalená. Jsem kozoroh a bývalý noční pařmen, takže přeji hodně trpělivosti a jestli jste ještě spolu,tak doporučuji tvrdý úder na probrání do reality ;)
Už tě nějakou chvilku čtu a tahle mě mile překvapila :)
Dandy: Martin42: Sasanka: Díky moc všem
Snažila jsem si představit jak plavu v těch korunách opadaných stromů,ale nějak mi to moc nešlo. Ten závěr je moc pěkný i když depresivní jako...
Pěkné odstavce a slova vnich.Ach dětství to dávno odvál čas,vnučka kope v dupačkách,povídání nemá překladače,bez mami potoky jsou pláče.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )

