Líbí se mi ten kousek s těmi broučky , fialovou místností a smetím :)
Taky bych chtěla nějakou o dětství,ale musím počkat až přijde sama, abych ji nevyděsila.
Taky bych chtěla nějakou o dětství,ale musím počkat až přijde sama, abych ji nevyděsila.
No jo, ono se ukazuje, že car ropucha je až nepochopitelně oblíbený.
Pěkná alegorie. Ale okna v Kremlu nevytluče. Kdesi vskrytu pod dekou ji můžeme pohladit.
Pěkná alegorie. Ale okna v Kremlu nevytluče. Kdesi vskrytu pod dekou ji můžeme pohladit.
Mlčeti Zlato: Máš pravdu, minulost je věc o které se mi psát nechce i když je to přesně důvod, proč jsem tenkrát začala. Nechci se tomu vyhýbat za každou cenu. Je dobré si občas připomínat zázrak, že žiju.
V dešti tvoje verše kvetou
nepřízeň je tvojí metou
Duhou jsi se dávno stal
v splínech radost rozdával.
nepřízeň je tvojí metou
Duhou jsi se dávno stal
v splínech radost rozdával.
Někdy je kafe ráno obzvlášť hořký. Prostě to bylo ve scénáři v seriálu život. Ztvárněno silně,
Mráz mi běhal po zádech. sáhla sis do sebe pěkně hluboko. Ne že bys to jinak nedělala, ale tady je to nějak silné a opravdivé...
Hezká. Těch deset minut byla asi pauza na cigáro :D
Líbí se mi druhá půlka první strofy. Ale při dožene Evžene se mi chtělo vyskočit z kůže :D
Má takové podivné kouzlo,ale jsou dvě ráno, takže si ji radši přečtu zítra znovu :)
Sasanka: já teda žádné filmy o samurajích neznám ale v žebříčcích bodovaly: 7 samurajů, Poslední samuraj a Cesta samuraje:)

