Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 10.03.2023 - 23:38
komentářů6(3.)
Přírodě jsi tiskový mluvčí
co naslouchat učí.
přidáno 10.03.2023 - 23:32
komentářů9(3.)
Dandy: zaseja: Dandy: Děkuju. Jsem zvědav jestli to vytisknou v Našem obecním občasníku. Chyby se přece nesmí pořád opakovat. Proč chodíme jinak do škol?? Kdyby jsme vylezli zpátky na stromy tak bych to chápal. Člověk není jen surovina!!! Nebo jo?
přidáno 10.03.2023 - 18:15
komentářů5(3.)
To bude krásný obraz.
přidáno 10.03.2023 - 18:10
komentářů3(1.)
To se časem stává.
přidáno 10.03.2023 - 18:09
komentářů3(2.)
Pěkný kousky.
přidáno 10.03.2023 - 18:09
komentářů3(2.)
Co rozpaluje víc?
přidáno 10.03.2023 - 18:07
komentářů8(2.)
Hezká, líbí se mi.
přidáno 10.03.2023 - 18:00
komentářů8(6.)
Gora: Díky. Výtah nepremával a na shody byl línej...
přidáno 10.03.2023 - 12:51
komentářů9(2.)
Válka je vůl.
Mocní neslyší poslední vzdechy,jen zlatem si plní měchy.
Zakoho padnout,za zrátce.
přidáno 10.03.2023 - 12:47
komentářů6(2.)
Sasanka: Díky za komentář.
přidáno 10.03.2023 - 12:29
komentářů5(2.)
fakt maluješ? Ukaž....
přidáno 10.03.2023 - 12:27
komentářů9(1.)
máš mou podporu...válka je zlo a zlo je jen jedno...není rozhodující, jestli umře Nikolaj nebo Mykola, ale umře člověk...navíc kvůli cizím zájmům někoho, kdo se dívá zdálky a jen počítá stříbrňáky
přidáno 10.03.2023 - 11:45
komentářů2(2.)
Gora: Díky za pochvalu
přidáno 10.03.2023 - 10:36
komentářů5(1.)
Tvořivost je dobrá cesta. Jsi inspirací.
přidáno 10.03.2023 - 10:19
komentářů6(1.)
Smutná procházka veselou přírodou :)
přidáno 10.03.2023 - 10:15
komentářů8(1.)
Chtěla bych to zažít ještě jednou :)
přidáno 09.03.2023 - 23:36
komentářů8(5.)
Po schodoch, po schodoch poznávam poschodia...
bavilo.
přidáno 09.03.2023 - 23:35
komentářů3(1.)
Na prvním dobrá zvukomalba, druhé "oslní":-),třetí a poslední pro mne sice dobré obrazy, ale složitější na porozumění. Pěkná práce jako vždy.
přidáno 09.03.2023 - 22:01
komentářů4(4.)
Psavec: Díky,jsou
přidáno 09.03.2023 - 22:00
komentářů3(1.)
Horkost léta a touha.
Proč ne.
Jen se nechat odnest do těch končin.
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Makyna :
Vycházející hvězda české poezie... Pokud se odvážíš a vydáš sbírku (a dáš mi vědět, že se tak stalo:-)), budu určitě mezi prvními, kdo si ji koupí... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming