Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 12.03.2023 - 02:06
komentářů4(3.)
Dočtu tě postupně, trochu jsem zaostal. A u tebe je to škoda. Je vidět že čerpáš ze zdrojů.
přidáno 12.03.2023 - 01:51
komentářů8(3.)
Sasanka: pořád je dost ráno. Taky jsem z ní zmatený.
přidáno 12.03.2023 - 01:28
komentářů10(2.)
Sasanka: Sasanko ,nezlob unaveného poutníka. Cíl jde vždy naproti.
přidáno 11.03.2023 - 21:52
komentářů3(2.)
Ne jeNž, ale jež...
přidáno 11.03.2023 - 21:51
komentářů15(9.)
Jsou to miniatury.
Bylo by dobré počíst si teorii haiku, pokud je chceš psát, příp. zde vstoupit do Psanecké školy haiku.
přidáno 11.03.2023 - 20:46
komentářů10(1.)
Veronika ti ukáže cestu :D Ber to s humorem prosím ;)
přidáno 11.03.2023 - 20:12
komentářů15(8.)
človiček: Díky. Bez sprchy...
přidáno 11.03.2023 - 20:10
komentářů15(7.)
Sasanka: Díky moc. Potěšilo.
přidáno 11.03.2023 - 20:09
komentářů15(6.)
Psavec: Díky, kolego.
přidáno 11.03.2023 - 20:09
komentářů15(5.)
Dandy: Děkuji
přidáno 11.03.2023 - 19:55
komentářů15(4.)
Až to jednou zvládnu. Bude to maturita. Vždy mě odradila sprcha. Ale tobě se to asi povedlo. Gratuluju.
přidáno 11.03.2023 - 19:50
komentářů9(5.)
Sasanka: Mně na tom irituje to, že se o tom vůbec uvažuje a nejen to. Lidi ti v klidu odpoví tím, že pokud to bude o čudlíkách, tak se tím nemá cenu zabývat. A tak tam pošleme střely dlouhého doletu. Tomu říkám řešení......Hasit les cisternou s benzínem. Asi nejsem vlastenec. Omlouvám se Národe.
přidáno 11.03.2023 - 18:54
komentářů15(3.)
To první je nejlepší, takhle si představuji haiku.
přidáno 11.03.2023 - 18:31
komentářů9(4.)
Ne člověk je jen číslo a postradatelná položka. Tak s ním jednají a podle mě jednat i budou. Je to ostuda ,jak si neváží lidského života. Vím kolik je tady chlapů Ukrajinců na každém rohu a svou zemi nebrání,aby můj chlap narukoval a bojoval v nějaké prdeli za ně,tak to teda ne. Já svého muže potřebuji tady, aby chránil svoji rodinu a svoji zemi. Každý má možnost volby a neuposlechnutí rozkazu,ale stejně tak napadený se má právo bránit. Smysl to nemá, jsou to jen strategické tahiti těch co mají moc. Klasické přerozdělování půdy s tím, že obyčejní lidé jsou jen v pronájmu a těžko jim kdy něco bude patřit. Tak aspoň ten život svůj a své rodiny si zdovolením ponechám. Já půjdu proti všemu a proti všem, kteří půjdou po mé rodině a stejně tak pomůžu každému kdo o to hezky požádá ;)
přidáno 11.03.2023 - 14:38
komentářů5(2.)
Tohle je fajn.
přidáno 11.03.2023 - 14:31
komentářů15(2.)
Povedené haiku.
přidáno 11.03.2023 - 12:55
komentářů15(1.)
Povedené
přidáno 11.03.2023 - 12:53
komentářů5(1.)
Pěkné
přidáno 11.03.2023 - 02:13
komentářů6(4.)
človiček: Děkuji za komentář
přidáno 11.03.2023 - 01:01
komentářů8(2.)
Líbí se mi, ale pořád jsem z ní zmatená jak včela :)
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming