Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 14.03.2023 - 18:46
komentářů7(3.)
No vida, už kveteš.
přidáno 14.03.2023 - 18:12
komentářů6(6.)
Zajímavé počteníčko :)
přidáno 14.03.2023 - 18:06
komentářů14(14.)
Zaujala, no vidím to asi jako shane :)
přidáno 14.03.2023 - 17:59
komentářů2(1.)
Zase dobrá.
přidáno 14.03.2023 - 17:58
komentářů12(12.)
Příjemná :)
přidáno 14.03.2023 - 17:57
komentářů9(9.)
Moc hezká.
přidáno 14.03.2023 - 15:55
komentářů10(8.)
Psavec: aha, ale zní /mi/ to divně... třeba jen mně:-)
přidáno 14.03.2023 - 14:34
komentářů8(2.)
Psavec: Dik za koment.
přidáno 14.03.2023 - 14:24
komentářů4(1.)
Sněhuláci hodně pláčí, zůstanou jen popeláči.
přidáno 14.03.2023 - 14:21
komentářů8(1.)
Jo, to znám.
přidáno 14.03.2023 - 11:24
komentářů10(7.)
Gora: To je stále holub, jen černý od sazí.
přidáno 14.03.2023 - 11:22
komentářů7(2.)
Pěkná,smutná.s nadějí.
přidáno 14.03.2023 - 09:19
komentářů10(6.)
Moc mi tam neštymuje - ON ve druhé, když předtím píšeš o vráně... jinak dobře kritická věc...
přidáno 14.03.2023 - 06:29
komentářů7(1.)
Pěkná.
přidáno 13.03.2023 - 21:56
komentářů6(2.)
Milé podlehnutí.
přidáno 13.03.2023 - 20:48
komentářů6(4.)
Koala: Děkuji
přidáno 13.03.2023 - 20:46
komentářů6(3.)
Psavec: Díky
přidáno 13.03.2023 - 19:48
komentářů6(1.)
To se tak někdy stává :)
přidáno 13.03.2023 - 19:25
dílo 1
komentářů3(3.)
Koala: Haiku to asi není,to by byla velká náhoda. Jen jsem si ujasňovala obrazy.Asi to přidám mezi experimenty. Stáhla jsem si klasickou japonskou sbírku Sto básní (je to na ulož to),tak snad se trochu dovzdělám ;)
přidáno 13.03.2023 - 17:58
dílo 1
komentářů3(2.)
Líbí se mi to.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming